رادیو عدالت افتتاح شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 30 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۶۱۵۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴
رادیو عدالت همزمان با هفته قوه قضاییه با حضور مسئولان این قوه در رادیو آغاز به کار کرد. آشنایی مردم با حقوق خود و نقش دستگاه قضا در تحقق عدالت از مهمترین اهداف راه اندازی این رادیو است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  قرار است رادیو عدالت در هفته قوه قضائیه از یکم تا دهم خرداد 98 روی موج اف ام ردیف 95.5 مگاهرتز و از طریق اپلیکشین ایرانصدا برنامه های متنوعی را پخش کند.

این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه برای کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.
 

حمید رضا صحراگرد مدیر رادیو عدالت گفت: رادیو عدالت را با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون» آغاز می کنیم.

وی افزود: استقرار عدالت عنوان یکی از مبانی ترین راهبردها و اهداف جمهوری اسلامی است و ما در مسیر احقاق حقوق ملت هستیم.
 
او گفت: هر قدر سطح آگاهی عمومی مردم افزایش پیداکند سهم مردم در عدالت بیش از گذشته افزایش می یابد، از این رو همگام با گام دوم انقلاب و منویات رهبرمعظم انقلاب برای توانمند سازی آحاد جامعه به مدت 10 روز برنامه های مختلف 24 ساعته پخش می کند.


شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در خصوص راه اندازی این رادیو گفت: تاسیس و ایحاد رادیوهای مناسبتی دلیلی است که مردم با عملکرد دستگاه های مختلف آشنا شده و به طور ویژه ای به یک موضوع توجه کنند.

وی افزود: رادیو عدالت قوه قضائیه نماد عدالت و تحقق احکام اسلام است و اگر کشوری نامش جمهوری اسلامی است آن را می توان از همین حوزه قضا شناخت و این رادیو با همین هدف کارش را آغاز می کند.

شاه آبادی با بیان اینکه با هدف آشنایی مردم با حقوق خود و نقش دستگاه قضا در تحقق عدالت، این رادیو شروع به کار می کند، بیان کرد: یکی از ماموریت های مهم دستگاه قضا کاهش پرونده های قضایی است و رادیو می تواند با افزایش آگاهی مردم به این هدف تحقق بخشد.
 
این رادیو با همکاری متقابل معاونت صدای جمهوری اسلامی و مرکز رسانه قوه قضائیه راه اندازی شده است.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۸۴°    ۱۴.۹۹°