لیگ نوزدهم سفت و سخت برگزار می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۷۰۶۱۵۸
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
فدراسیون فوتبال قوانین سختی برای برگزاری لیگ نوزدهم تدارک دیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   مرتضی کرمانی مقدم بازیکن پیشکسوت تیم پیروزی در گفتگو با چهارسوی لیگ با اشاره برد امشب 3 بر صفر تیم ملی والیبال کشورمان در مصاف با استرالیا، گفت: من معتقدم تیم پرسولیس علاوه بر اینکه باید مربی بکار گیرد که خارجی باشد باید از برانکو نیز بهتر باشد.
 
کرمانی مقدم با یاد آوری صحنه های حساس فوتبال در سال های گذشته پرداخت و گفت: شایعه ای که منتشر شده بود برای رفتن برنکو به کشورهای عربی به حقیقت پیوست.
 
او با بیان اینکه پرسپولیس همیشه پرسپولیس است گفت: خیلی از مربیان گذشته حتی در زمان های حساس تیم را تنها گذاشتند و رفتند اما برانکو با یک اخلاق حرفه ای تا پایان با سرخپوشان باقی ماند.
لیگ نوزدهم سفت و سخت برگزار می شود
 در ادامه این برنامه به بررسی مسابقات فوتسال جام رمضان پرداخت.
هکمچنین با پخش گزارش از مصاحبه با رییس فدراسیون فوتبال (تاج) از سه شرط برای آغاز لیگ برتر نوزدهم از جمله مناسب شدن وضعیت باشگاههای فوتبال سخن گفته شد.
 
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری عنوان کرد: طبق مصوبه شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر نوزدهم در صورت تجهیز ورزشگاه ها آغاز می شود.

علیرضا خرم در بخش خبر ها و حاشیهای فوتبال از آغاز لیگ برتر نوزدهم از دهم مرداد ماه و برقراری تمرینات استقلال از فردا( یکشنبه) خبر داد.
لیگ نوزدهم سفت و سخت برگزار می شود
اولین تمرین استقلالی‌ها پشت درهای بسته خواهد بود و در اولین فرصت از اصحاب رسانه و هواداران دعوت می‌شود تا در تمرین استقلال حضور پیدا کنند.
علیرضا خرم گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به دستورالعمل صادرشده در صورتی مجاز به برگزاری مسابقه می باشند که اکثریت ورزشگاه های میزبان شرایط خواسته شده ذیل را فراهم آوردند تا لیگ نوزدهم در 10 مرداد امسال آغاز شود.

راه اندازی و استقرار سیسستم بلیت الکترونیک به همراه نصب گیت های ورودی و شماره دار شدن صندلی ها، تجهیز ورزشگاه به سیستم اتاق کنترل و دوربین های مدار بسته از مبادی  ورودی تا سکوها و جدا سازی و تفکیک فضاهای بیرونی تا سکوها و مسیرهای تردد تماشاگران میهمان، میزبان و عوامل اجرایی  سه شرطی است که باید اجرا شود.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷.۵۹°    ۱۸.۹۹°