ربیعی: جهانگیری قهر نکرده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 28 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۶۴۲۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
سخنگوی دولت شایعه قهر معاون اول رئیس جمهور را تکذیب کرد و گفت اختلاف دیدگاه به معنی اختلاف سیاسی نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 علی ربیعی با بیان اینکه هم اکنون جلسه هیئت دولت با مدیریت جهانگیری در حال برگزاری است، از تعیین سطح بودجه در رقم 388 هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت: قهر در شان معاون اول رئیس جمهور یا سایر مسئولان ارشد کشور نیست.
 
سخنگوی دولت با تکذیب شایعه قهر جهانگیری که در رسانه ها منتشر شد،تصریح کرد: در همه جلسات، حاضرین دیدگاه های خود را با صراحت و با آزادی بیان می کنند و در همه جلسات وجود اختلاف نظر طبیعی است.
 
ربیعی افزود: بحث بودجه نیز از حساسیت بالایی برخوردار است و ارتباط مستقیم با معیشت و زندگی مردم دارد و ممکن است دیدگاه های افراد متفاوت و حتی متناقض باشد اما برآیند همین مباحث و همین اختلاف نظرهاست که منجر به اتخاذ بهترین تصمیمی می شود که منافع مردم را در پی دارد.
 
سخنگوی دولت گفت: نباید یک اختلاف دیدگاه در مبحثی را به اختلاف سیاسی تعمیم داد و انجام چنین کاری غیر اخلاقی است و به ویژه در این روزهایی که دولت تحت فشار است نباید به آن دامن زده شود.

ظهر امروز یکشنبه رسانه ها از دلخوری معاون اول رئیس جمهور از روحانی و ترک جلسه خبر دادند.
 
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهوری در واکنش انتشار شایعه قهر او از دولت اظهار کرد: جهانگیری در جلسه هیئت دولت شرکت کرده‌است.

محمود نادری در پاسخ به پرسشی درباره انتشار شایعه قهر اسحاق جهانگیری با رئیس جمهوری و عدم حضور او در محل کارش گفت که معاون اول رئیس جمهوری در جلسه عصر امروز (یکشنبه) هیات وزرا حضور پیدا کرده است.

یک پایگاه خبری ساعاتی قبل در گزارشی مدعی شد که در پی بروز مباحثه‌ای در جلسه ای در روز شنبه، بین روحانی و جهانگیری معاون اول رییس جمهور تصمیم به ترک جلسه مذکور گرفت که علی  لاریجانی او را منصرف کرد.

براساس گزارش ادعایی این پایگاه خبری، جهانگیری بعد از این ماجرا  در محل کار خود حاضر نشد.

همچنین حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور در توئیتی که به نظر می رسد بی ارتباط با این ماجرا نباشد، نوشت: "جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است، نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری.
بزرگان کشور در این جلسات، دیدگاه‌های سازمانی مختلف و گاه متعارض را با صراحت تمام مطرح و تبادل نظر را تا رسیدن به بهترین تصمیم برای بهبود زندگی مردم دنبال می‌کنند."

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵.۵۹°    ۱۹.۹۹°