بازگشت 104 واحد صنعتی تعطیل شده به چرخه تولید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۷۹۶۳
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
تاکنون 104 واحد صنعتی تعطیل در کشور با فعالیت دوباره به چرخه تولید بازگردانده شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، هدف گذاری این وزارت خانه را راه اندازی دو هزار واحد تولیدی متوقف شده دانست و گفت: با اتخاذ سیاست های مناسب، فراهم کردن بازار مورد نیاز و جلوگیری از واردات محصولات مشابه، تاکنون 104 واحد صنعتی متوقف شده در کشور دوباره به چرخه تولید بازگردانده شد.
 
 بازگشت 104 واحد صنعتی به چرخه تولید
فرشاد مقیمی درخصوص تامین مواد اولیه شرکت پلی اکریل گفت: با برگزاری نشست های مختلف سعی شده مشکل تامین مواد اولیه این شرکت برطرف و محقق شدن آن مستلزم همکاری دیگر دستگاه هاست.
 
وی  گفت: تامین مواد اولیه و به ظرفیت رساندن آن دور از دسترس نخواهد بود و شرکت نیز با نوسازی و بازسازی،  تولید آزمایشی اولیه داشته و با حمایت و برنامه ریزی های لازم می توان کشور را از واردات نخ اکریلیک بی نیاز کرد و در کنار بازگرداندن اشتغال از دست رفته ، ارزش افزوده خوبی در کشور ایجاد کرد.
 
مقیمی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر صادر نشدن حدود هفت هزار تن از محصولات شرکت سپهر پلیمر گفت: : از دو هفته گذشته با اقدامات صورت گرفته، مجوز صادرات محصولات این شرکت ،مشروط به مدیریت بازار داخل صادر شده است.
 
معاون وزیر صمت در سفر خود به شهرستان مبارکه از روند فعالیت شرکت های پلی اکریل ایران ، کارخانه سپهر پلیمر بزرگترین تولید کننده فیلم پلی استر در کشور و برخی از صنایع دیگر بازدید کرد.
 
280 واحد تولیدی در شهرک صنعتی مبارکه فعال است.

برچسب ها: واحد صنعتی ، تولید ، صنعت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰.۹۹°    ۱۰.۹۹°