ترافیک سنگین در محورهای شمالی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۷۰۷۹۷۰
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
پلیس راه مازندران از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در برخی محدوده های محور چالوس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر اساس اعلام پلیس راهور، در محور هراز (جنوب به شمال) محدوده مشاء، آب اسک و حد فاصل وانا تا بایجان نیز ترافیک سنگین است.
 
در محور فیروزکوه و آزاد راه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت  تردد روان است.
 
 پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد : جاده چالوس و هراز عصر امروز یکطرفه می‌شود.
 
بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
 
جاده‌ های دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب آزاد راه کرج - قزوین، قزوین - کرج،  تهران - کرج و کرج - تهران است.
 
محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه ۵ تیر تا یکشنبه ۹ تیرماه۹۸
 
۱. موتورسیکلت:
 
تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، ۵ تیرماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع اعلام شده و این ممنوعیت تا یکشنبه ۹ تیرماه ادامه دارد.
 
تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری :
۲.۱
- محور کندوان :
 
الف - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز جمعه، ۷ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.
 
ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز شنبه، ۸ تیرماه تا ۲ بامداد یکشنبه، ۹ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ۲ بامداد روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

۲.۲- محور هراز:

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ تا ۲۴ امروز جمعه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ فردا، یکشنبه تا ۲ بامداد روز یکشنبه، ۹ تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز شنبه ۲ بامداد یکشنبه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

طبق اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، محدودیت یک‌طرفه شدن محور هراز از پلیس راه لاریجان به سمت رودهن اعمال خواهد شد.

۳. نقلیه سنگین (به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی):

۳.۱- محور کندوان:

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

۳.۲- محور هراز:

الف- تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز پنجشنبه، ۶ تیرماه تا ساعت ۱۲ روز یکشنبه، ۹ تیرماه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

۳.۳- محور فیروزکوه:

تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۸.۴.۵ از مسیر جنوب به شمال محور فوق ممنوع اعلام شده و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه، ۸ تیرماه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر - فیروزکوه - تهران ممنوع است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۷۳°    ۲۰.۷۹°