لزوم برگزاری مسابقات انتخابی کشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۸۱۰۰
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
سرمربی تیم ملی و کارشناس کشتی برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی را برای کشتی کشور لازم شمردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در برنامه نبض ورزش شبکه خبر از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در 5 وزن ابراز خشنودی کرد و گفت: ما در چند وزن واقعا خلا داریم و بعد از مسابقات ریو بایست برنامه ریزی 4 ساله می شد و اگر برنامه ریزی شده بود و شرایط و امکانات فراهم بود ما می توانستیم در همه اوزان مسابقات انتخابی را برگزار کنیم.
 
او با اشاره به مدت کوتاهی که سرمربی تیم ملی کشتی است گفت: من هم با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کاملا موافق هستم اما باید برای آن برنامه ریزی بلند مدت کرد. 
 
لزوم برگزاری مسابقات انتخابی کشتی 
 
محمدی همچنین گفت: قهرمان و برنده شدن در مسابقات انتخابی به معنی قطعی شدن عضویت کشتی گیر در تیم ملی نیست. 
 
سعید میرزاشفیع کارشناس کشتی نیز مسابقات انتخابی تیم ملی را لازمه کشتی کشور دانست و گفت: فرایند برگزاری مسابقات انتخابی باید سالی یکبار برگزار شود زیرا برای کشور پشتوانه می سازد و به جوانان انگیزه می دهد و الان مشکلاتی که وجود دارد مربوط به همین برگزار نشدن مسابقات انتخابی و برنامه نداشتن برای کشتی است. 
 
 او با انتقاد از برگزار نشدن مسابقات انتخابی در کشتی فرنگی افزود: وزارت ورزش و مجلس شورای اسلامی باید ورود کنند و اساس نامه فدراسیون های ورزش های انفرادی و مسابقات انتخابی را جزو اساس نامه فدراسیون ها از جمله کشتی بگنجانند تا سلیقه ای عمل نشود. 
 
حسین رحمانی دیگر کارشناس کشتی نیز با استقبال از برگزاری مسابقات کشتی گفت: این مسابقات به کشتی گیران انگیزه می دهد و حاشیه امن کشتی گیران مطرح و اطمینانشان از حضور در تیم ملی را از بین می برد و حتی قهرمانان گذشته نیز برای رسیدن به تیم ملی با انگیزه تمرین کرده و مسابقه می دهند.

برچسب ها: نبض ورزش ، کشتی ، تیم ملی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲.۵۹°    ۱۵.۹۹°