مصوبات مهم امروز هیئت دولت از زبان سخنگو

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:57 - شنبه 17 خرداد 1399
کد خبر : ۷۰۸۹۶۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
سخنگوی دولت مهمترین مصوبات نشست امروز هیئت دولت را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  علی ربیعی پس از پایان جلسه هیئت وزیران با اشاره به اینکه بعد از بررسی اخبار مهم در کشور امروز تعدادی مصوبه داشتیم به دو مصوبه مهم دولت اشاره کرد و گفت: امروز هیئت وزیران برای جذب سرمایه گذاری خارجی در ایران تسهیلاتی را مشخص کردیم که فرایند سرمایه گذاری ساده تر باشد و با اعلام وزارت اقتصاد و وزارت کشور، به خارجی هایی که معادل 250 هزار یورو سرمایه گذاری می کنند داده شود.

ربیعی افزود: این سرمایه گذاری ها می تواند در قالب سپرده گذاری در بانک، اوراق مشارکت در بخش تولید و مسکن و این چارچوب ها صورت بگیرد.

سخنگوی دولت ادامه داد: در شرایط فعلی بر سهولت جذب سرمایه گذاری خارجی نیز در این جلسه تأکید شد که مجوزهای لازم به سرمایه گذاران در چند روز داده شود.

ربیعی درباره مصوبه مهم دیگر هیئت وزیران نیز ادامه داد: هم اکنون 120 زندان در شهرها و به خصوص کلان شهر ها وجود دارد و تصمیم گرفتیم این مکان ها را به مراکز تفریحی به منظور اضافه شدن به فضای شهری تبدیل کنیم.

ربیعی خاطرنشان کرد: از این تعداد 20 زندان مقرر شد با تصمیم هیأت وزیران که در کلان شهر ها وجود دارد به خارج شهر با توجه به زیرساخت های سلامت و روان انتقال داده شود.
 
 


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°