افزایش قیمت نان هنوز قطعی نشده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 26 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۹۱۸۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان این که افزایش قیمت نان در مرحله مذاکره است گفت: هنوز هیچ مصوبه‌ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،   ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق اصناف کشور در گفتگو با تسنیم در واکنش به موضوع افزایش قیمت نفت نان گفت: فعلا در حال مذاکره برای افزایش قیمت نان هستیم و هنوز هیچ مصوبه‌ای در این رابطه به دست اتاق اصناف ایران نرسیده است.

وی افزود: قیمت نان در سراسر کشور به ویژه در نانوایی‌های بدون مجوز به صورت غیرکارشناسی افزایش یافته است، اما همانطور که استانداری نیز اعلام کرده هنوز هیچ مصوبه‌ای برای افزایش رسمی قیمت نان نداریم.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: صحبت‌هایی درباره افزایش قیمت نان صورت گرفته، اما هنوز مصوبه‌ای در این باره نیامده و قیمت‌هایی که در بازار مشاهده می‌شود غیرکارشناسی است.

وی تصریح کرد: چهار سال است که قیمت نان به نفع نانوایی‌ها افزایش نیافته، اما هزینه‌های تولید آن‌ها بالا رفته است؛ سال قبل قرار بود ۱۵ تا ۲۰ درصد قیمت نان افزایش یابد، اما دولت مخالفت کرد.

وی گفت: در هر حال یا باید قیمت نان افزایش یابد یا معافیت‌های خاصی به لحاظ بیمه، مالیات و ... برای نانوایان در نظر گرفته شود تا این قشر زحمتکش نیز آسیب نبیند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳.۵۹°    ۲۵.۷۹°