پخش برنامه های مرکز پویانمایی صبا در 8 شبکه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 30 مهر 1400
کد خبر : ۷۰۹۴۰۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
مدير مركز پويانمايي صبا گفت: حدود 42 ساعت برنامه را با 14 عنوان براي رده هاي مختلف سني آماده كرده ايم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  محمدرحيم ليواني در نشست خبري تبيين برنامه هاي تابستاني مركز صبا افزود: در ابتداي هر فصل مجموعه هايي براي پخش از شبكه هاي مختلف تهيه مي كنيم. بسته امسال براي تابستان 42 ساعت برنامه است و 8 شبكه سيما برنامه هاي ما را پخش مي كنند.
وي ادامه داد: در دوره جديد مديريت سازمان صدا و سيما، تمركز ويژه اي بر توليدات پويانمايي ايجاد شده و گسترش توليدات در دستور كار قرار گرفته است.
ليواني با بيان اينكه توليدات ما در دو سال اخير رشد 25 درصدي داشته است افزود: ما در سال 97 توانستيم قدم اول توسعه پويانمايي را برداريم.
وي گفت: در نشستي كه پارسال با حضور رئيس رسانه ملي در همدان برگزار شد وي قول هاي مساعد و خوبي براي حمايت از صنعت پويانمايي دادند و در پايان سال 97 تمام قول ها اتفاق افتاد و همه تعهدات توليدات پويانمايي در انتهاي 97 انجام شد.
ليواني ادامه داد: امسال كه سال رونق توليد نام گرفته است در حوزه پويانمايي هم اين اميد را داريم كه سال پر رونقي داشته باشيم.
وي گفت: در حوزه هاي محتوايي تاكيد بر سبك زندگي ايراني اسلامي شده است. دسترسي مخاطبان به پويانمايي هاي خارجي آسان شده و اميدواريم بتوانيم مخاطب را جذب كنيم.
ليواني افزود: اقتصاد مقاومتي و رونق توليد و... از مسائلي است كه در دستور كار ما قرار گرفته است، توليد پويانمايي پاك و مبتني بر فرهنگ ديني از اهداف ماست و در دو سال اخير توليدات پويانمايي صبا برون سپاري شده است و توانسته جاي خوبي باز كند تا تلويزيون هاي بين المللي از آنها استفاده كنند.
وي گفت: تجربه نشان داده است آثاري كه برآمده از فرهنگ ما هستند با استقبال بهتري همراه شده اند. امسال شبكه بي بي سي شروع كرده به توليدات كودك و نوجوان و اين مسئله نشان از اهميت اين حوزه دارد. اين شبكه اهدافي را دنبال مي كند و اين وظيفه ماست كه مخاطب را با محتواي پاك ايراني آشنا و به نوعي با آنها مقابله كنيم 
ليواني درباره جديدترين توليدات اين مركز گفت: طبق تأكيدي كه رئيس سازمان صدا و سيما بر توليد پويانمايي هايي با مضامين قرآني داشته است، توليد اين آثار را در دستور كار قرار داده ايم.
وي درباره اشتغال زايي كه اين مركز براي جوانان داشته است، گفت: در شرايطي كه امريكا ما را تحريم كرده است توانسته ايم با همت و تلاش در مركز پويانمايي صبا اشتغال زايي كنيم و روز به روز در حال پيشرفت هستيم تا حدي كه از نيروهاي جوان علاقه مند به پويانمايي درخواست كرده ايم كه با ما همكاري كنند.
وي درباره حضور چهره هاي شاخص سينماي و تلويزيون در پويانمايي هاي مركز صبا گفت: عملكرد موفق پويا نمايي ها و جايگاهي كه در بين مخاطبان و هنر دوستان پيدا كرده سبب شده است چهره هاي شاخص سينمايي براي حضور در اين آثار تمايل پيدا كنند و در ادامه هم اگر نياز به حضور اين چهره ها احساس شد با آنها همكاري مي كنيم.
وي درباره پويانمايي شكرستان افزود: اين پويانمايي كه با استقبال بسيار خوبي از سوي مخاطبان همراه شده است با حضور ستارگان سينما روي آنتن مي رود. قرار است بخش هاي يك تا دو دقيقه اي ويژه شبكه هاي اجتماعي تهيه شود. موضوع اين بخش ها شعار امسال است.
ليواني درباره فروش پويانمايي ها مركز صبا به كشورهاي ديگر گفت: ما پويانمايي هاي خود را به كشورهايي چون چين و كره فروخته ايم و به دليل استاندارد جهاني كه آثارمان دارد اين حركت ادامه دار خواهد بود.

 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲.۷۹°    ۱۴.۹۹°