تاکید رئیس قوه قضائیه بر رونق تولید

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:21 - جمعه 02 اسفند 1398
کد خبر : ۷۱۱۶۶۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
رئيس قوه قضائيه بر مبارزه با قاچاق كالا با هدف افزایش رونق توليد تاكيد كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسی عصر امروز(چهارشنبه) در ستاد اقتصاد مقاومتي و شورای اداری استان مركزی در اراك گفت: اگر مي‌خواهيم توليد را به خوبي در كشور رونق دهيم بايد با قاچاق كالا مبارزه كنيم.
 
او افزود: در صورتي كه با موضوع قاچاق برخورد نشود موانع توليد بيشتر شده و نمي توان شاهد شكوفايي بخش توليد در كشور بود.
 
رئيس قوه قضائيه با بيان اينكه واردات بي رويه كالا در كشور مشكل بزرگي است كه اگر تدبير لازم صورت نگيرد مي‌تواند خطر بزرگي براي اقتصاد كشور باشد تاكيد كرد: نبايد مشابه كالاهايي كه در داخل توليد مي شود وارد كشور شود زيرا اين موضوع چرخه توليد را دچار مشكلات جدي مي كند.
 
حجت الاسلام و المسلمين رئيسي گفت: هر زماني بعد از انقلاب كار را به مردم واگذار كرديم نتايج موفق آميزي به دست آورديم و مردم كشورمان در دوران جنگ تحميلي و پس از آن هم به خوبي نشان دادند پاي انقلاب خود ايستاده اند.
 
او افزود: اكنون هم در موضوع اقتصادي بايد كار به مردم واگذار شود تا بتوان از شرايط موجود براي رشد و توسعه استفاده كرد.
 
رئيس قوه قضائيه با اشاره به اينكه رفع موانع توليد بايد دراولويت كارها قرار گيرد گفت: حمايت از توليد هم حمايت قانوني و حقوقي نياز دارد، هم حمايت اقتصادي و مالي و هم حمايت قضايي تا توليد كننده بتواند با خيال راحت به توليد بپردازد.
 
حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي با بيان اينكه مردم ايران با همت بلند خود آمادگي شكست دادن دشمن در اين جنگ اقتصادي را دارند افزود: امروز ايران اسلامي در بالاترين جايگاه قرار دارد و با وجود همه كارشكني هاي دشمنان، به لطف خدا در مسير سربلندي روز افزون حركت مي كند.
 
رئيس قوه قضائيه همچنین تنها راه سرو سامان دادن به افزایش نقدینگی در کشور و جلوگیری از مشکلات آن هدایت نقدینگی به سمت تولید است.
 
برچسب ها: رئیسی ، تولید ، قضا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°