سطح فنی فرنگی کاران جوان بالاتر از آسیاست

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:16 - پنجشنبه 19 تير 1399
کد خبر : ۷۱۲۱۷۵
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
سرمربی تیم ملی فرنگی جوانان از رقابت های قهرمانی آسیا به عنوان یک میدان تدارکاتی مطلوب یاد کرد و گفت: سطح فنی بچه های ما بسیار بالاتر از آسیاست و ما فراتر از میادین قاره ای، همواره یکی از مدعیان مسابقات جهانی بودیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
برنامه امشب نبض ورزش به موضوع کشتی و قهرمانی تیم های جوانان و نوجوانان ایران اختصاص دارد.
 
 فرشاد علیزاده سرمربی تیم ملی کشتی نوجوانان در برنامه نبض ورزش گفت: همان طوری که وعده داده بودیم با نفرات اول و دوم رقابت های انتخابی به رقابتهای قهرمانی آسیا رفتیم و توانستیم موفق ظاهر شویم و وعده خود را عملی کنیم.

وی تصریح کرد: رقابت بسیار سخت و نزدیکی را با تیم قزاقستان میزبان مسابقات داشتیم اما بچه‌ها توانستند بسیار عالی ظاهرشوند و به عنوان قهرمانی دست یابند.

علیزاده در خصوص مشکلات داوری در رقابت های قهرمانی آسیا هم گفت: متأسفانه برخی از داوری‌های این مسابقات بسیار ضعیف و حاشیه ساز بود و ما در دو کشتی واقعاً با بحث ناداوری روبرو شدیم.
 
او گفت: این در حالی بود که ما با تیم قزاقستان رقابت تنگاتنگی را برای عنوان قهرمانی داشتیم و حساسیت بالای کشتی‌ها واقعاً نفس‌گیر بود. البته ما به این ناداوری‌ها در کشتی آسیا عادت داریم و به همین دلیل قبل از مسابقات به تمامی بچه‌ها تاکید کردم برای مواجه نشدن با مشکلات داوری باید به بهترین شکل کشتی بگیرند و با کسب امتیاز های فنی لازم، داوران را برای هرگونه ناداوری و حق خوری ناکام بگذارند.

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان سپس به برنامه‌های پیش روی این تیم اشاره کرد و گفت: ما کمتر از یکماه دیگر باید در رقابتهای جهانی 2019 بلغارستان به میدان برویم که همان طور که قبلاً هم گفتم، هدف اصلی ما کسب بهترین نتایج در این مسابقات است. ما در گام نخست توانستیم قهرمان آسیا شویم و حالا نوبت رقابتهای جهانی است که باید نتیجه‌ای درخشان و افتخارآفرین کسب کنیم.
 
حمید باوفا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان دیگر میهمان برنامه با تاکید بر اینکه از تیم قهرمان سال گذشته جهان تنها دو کشتی‌گیر در تیم اعزامی به آسیایی جوانان عضویت دارند، ادامه داد: همه این نفرات نزدیک به دو سه سال است که کنار ما بوده‌اند و ما آنها را در سال‌های گذشته هم در اردوها حفظ کرده‌ایم و شناخت خوبی وجود دارد.
 
او گفت: طبق برنامه های آماده سازی که توسط کادر فنی تدوین و اجرایی شد، اردوهای متعددی برای بچه ها برگزار کردیم. خوشبختانه هم اکنون به مرحله ای رسیدیم که ملی پوشان از هر نظر آماده حضور در مسابقات هستند. ضمن اینکه بسیاری از نفرات ما به دلیل شرایط سنی به رده بزرگسالان رفتند و در واقع تیم ما نسبت به سال گذشته کاملاً متحول شده است.

سرمربی تیم ملی فرنگی جوانان از رقابتهای قهرمانی آسیا به عنوان یک میدان تدارکاتی مطلوب یاد کرد و گفت: سطح فنی بچه های ما بسیار بالاتر از آسیاست و ما فراتر از میادین قاره ای، همواره یکی از مدعیان مسابقات جهانی بودیم. به همین دلیل رقابتهای قهرمانی آسیا در تایلند هم می تواند میدان خوبی برای محک خوردن فرنگی‌کاران جوان باشد تا از هر نظر مهیای رقابتهای جهانی شوند. 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۸°