راه اندازی سامانه ثبت اموال و دارایی های مسئولان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۷۱۴۱۹۵
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
معاون قوه قضائیه اعلام کرد: تا یک ماه آینده سامانه ثبت اموال مسئولان در شبکه ملی عدالت، آزمایشی راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت الاسلام حمید شهریاری امروز شنبه در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ افزود: امنیت بانک اطلاعات سامانه اموال مسئولان با کمک شرکت های دانشگاهی بررسی و به صورت آزمایشی در شبکه ملی عدالت راه اندازی می شود.

رسیدگی اینترنتی به پرونده ها در شبکه ملی عدالت
 
وی گفت: بعد از آزمایش سامانه ثبت اموال و دارایی های مسئولان در شبکه ملی عدالت، پروژه دیگری هم تعریف کرده ایم که بر اساس آن شهروندانی که نمی توانند در دادگستری حضور پیدا کنند، از طریق شبکه اینترنت به مسائل آنها رسیدگی شود.

معاون قوه قضائیه از راه اندازی آزمایشی سامانه تا یک ماه دیگر خبر داد و افزود: تا دستیابی به سامانه ای که امنیت آن تضمین شده باشد، این طرح در شبکه ملی عدالت اجرا و فقط قضات و همکاران ما در دادگستری ها به آن دسترسی خواهند داشت.

ثنا دومین شبکه گسترده ملی
 
وی، سامانه ثنا را بعد از شبکه بانکی، بزرگترین شبکه گسترده ملی ارزیابی کرد و گفت: با کمک این سامانه، مدیران شهری به اطلس جرایم کشور به تفکیک شعب دسترسی خواهند داشت تا در برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی از آن استفاده کنند.

این مقام قضایی با اشاره به راه اندازی نخستین شتاب دهنده مرکز کسب و کار قوه قضائیه با همکاری مرکز علم و فناوری ریاست جمهوری گفت: امروز با ریاست جمهوری تفاهم نامه ای در این باره امضا می کنیم.

وی با اشاره به استفاده 475 زندانی از پابند الکترونیک افزود: خط تولید سخت افزار پابند الکترونیک را برای بازدید عموم در نمایشگاه الکامپ امسال به نمایش گذاشتیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °