سردار سلامی: ایران نه ظلم می کند، نه ظلم می پذیرد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:30 - چهارشنبه 24 مهر 1398
مقررات منع رفت و آمد در بغداد لغو شد نخست وزیر عراق (با تأکید بر همراهی دولت با خواسته‌های مردم): ما با مردم عراق هستیم نخست وزیر عراق: برخی به دنبال سوءاستفاده از تظاهرات مردم و سیاسی کردن اعتراضات هستند پارلمان عراق اعلام كرد براي بررسي خواسته‌هاي تظاهركنندگان، امروز نشست فوق‌العاده برگزار مي‌كند نماینده آیت‌الله سیستانی: حملات به تظاهركنندگان، نيروهاي امنيتي و اموال عمومي در بغداد و شماري از استان‌ها را محكوم مي‌كنيم فرماندهی عملیات مشترک عراق: اوضاع در مقایسه با روزهای گذشته بهتر و تحت کنترل است رسانه‌های هم جهت با رژیم سعودی و آمریکا در تلاشند حتی با تصاویر جعلی یا قدیمی، به اعتراضات کنونی در عراق سمت وسوی خاص سیاسی دهند تک‌تیراندازان ناشناس دو نیروی امنیتی و دو شهروند عراقی را در بغداد کشتند
کد خبر : ۷۱۵۵۱۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
فرمانده کل سپاه تاکید کرد تا زمانی که خواسته های مشروع ایران به رسمیت شناخته نشود، دشمن باید عقب نشینی خود را ادامه دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا و متحدانش باید بدانند که فشار، محاصره و تحریم راه مواجهه با ملت ایران نیست و این رویکرد ایران اسلامی را مستحکم‌تر و قوی‌تر خواهد کرد.

سرلشکر سلامی روز پنجشنبه در گردهمایی جهادگران حاضر در سیل خوزستان در سرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه اهواز اظهار داشت: خوزستان همواره کانون همدلی، درخشش و ایمان مردم و میدان آزمون سخت ملت است.

وی افزود: خوزستان در دوران دفاع مقدس خالق صحنه های ارزشمندی از ایثار و مقاومت مردم بود که با رشادت های خود خاک مقدس کشور را از دست بیگانگان پس گرفتند تا عزت مومنان حفظ شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: خوزستان سرزمینی عادی نیست و در تاریخ متراکم است و جغرافیایی دارد که روی آن تاریخ ایران شکل گرفته است.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس تمامی هنرنمایی ها ، فداکاری، ایثار، شجاعت و رشادت در این سرزمین نمود پیدا کرده است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد : خوزستان در حوادث بزرگی نظیر سیل نیز کانون مهر، عاطفه و احساس عمیق مردم شد و همه اقشار مختلف برای کمک به مردم آسیب دیده حضور پیدا کردند و دست به دست هم مانند دوران دفاع مقدس با سیل جنگیدند.

او بیان کرد : بازهم عنایت های خداوند به برکت های هدایت های رهبر معظم انقلاب باعث شد تمامی ملت بسیج شوند و در کنار نیروهای مسلح و بسیج و شرایط سخت را هموار کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان این که جوانان فداکار تاریخ و شخصیت یک کشور را می سازند، گفت: کشور ما شرایط سختی را تجربه کرده و با دشمنان بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند و هنوز نیز در نبردی جهانی است.

وی تصریح کرد: سرزمین ما با تمامی ناهنجاری ها، چالش ها و مخاطرات بازهم مقابل دشمن ایستادگی کرده  و اگر دشمنان خارجی بخواهند عزت ما را لکه دار کنند  فرزندان این سرزمین او را از آسمان به زمین خواهند کشید.

سرلشکر سلامی گفت: اگر هم کفتار پیر استعمار که سهم بزرگی در عقب نگه داشت ثروت های مادی و معنوی ملت در تاریخ یکصد ساله داشته،  بخواهد در مقابل این ملت عرض اندام کند فرزندان این ملت در دریا کشتی او را از دل چهار ناو آمریکایی و انگلیسی بیرون می کشند و آن را به ساحل آورده و توشه انباشته شده استکبار را در هم می شکنند.

وی گفت: اینجا سرزمین جوانان بلند قامتی است که اجازه نمی دهند که از فرمان رهبر معظم انقلاب بیش از ۴۸ ساعت بگذرد و زمین، دریا و هوا را بر دشمن خراب می کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:  روی زمین با فقر می‌جنگیم و با هم متحد می شویم و اجازه نمی دهیم گردو غبار محرومیت بر چهره خانه ای در ایران بنشیند.

وی گفت: جهاد می کنیم برای ساختن ایرانی که امروز تحت حاکمیت اسلامی است و حکومت اسلامی را مقتدر و شکست ناپذیر معرفی می کنیم.

سرلشکر سلامی بیان کرد: اکنون در صحنه جنگ نظامی بودن آسان تر است چرا که  انسان دشمن خود را احساس می کنید اما جهاد برای ساختن امر مهمی است و صبر و طاقت فراوانی می خواهد.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: امروز خودمان تصمیم گیرنده هستیم و هیچ قدرتی نمی تواند برای ما تصمیم گیری کند؛ باید اراده ملت ایران را بااحترام به رسمیت بشناسند و هیچکس نمی تواند تفکرات خود را به ایران تحمیل کند.

وی ادامه داد: هیچ تدبیری، تحمیلی و تاثیری را از هیچ بیگانه ای نمی پذیریم و با اندیشه های بیگانه می جنگیم.

سرلشکر سلامی گفت: ما راه استقلال، عزت، پیشرفت، امنیت، رفاه و سربلندی را  آموخته ایم و امروز آزاد و مستقلیم.

وی گفت: امروز دشمن عقب نشینی کرده و این همان دشمنی است که می‌گفت اجازه نمی دهیم قطره ای نفت از ایران صادر شود اما در این زمینه ناکام ماندند.

وی بیان کرد: تا زمانی که خواسته های مشروع ایران به رسمیت شناخته نشود، دشمن باید عقب نشینی خود را ادامه دهد چرا که ایران صادقانه در جهان حکومت می کند و ظلم نمی کند و ظلم نمی پذیرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°