افتتاح سه طرح در گناباد با حضور وزیر بهداشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:46 - جمعه 17 مرداد 1399
کد خبر : ۷۱۵۶۲۴
تاریخ انتشار : جمعه ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
سه طرح بهداشتی و درمانی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گناباد به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این طرح ها شامل مرکز آزمون صلاحیت های بالینی، مرکز آموزش مهارت های بالینی و مجموعه آزمایشگاه های مهندسی بهداشت محیط این دانشگاه است که در مجموع با یک هزار و ۲۰۰ مترمربع زیربنا و هزینه ۴۰ میلیارد ریال ساخته شده اند.
 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین امروز در سفر به این شهرستان از طرحهای در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی گناباد شامل بخش سوختگی، مسکن پزشکان متخصص بیمارستان علامه بهلول گنابادی و استخر مجموعه پردیس این دانشگاه بازدید کرد.
 
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد، بخش سوختگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در دست اجراست و برای ساخت  آن تاکنون ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است و طرح احداث مسکن پزشکان متخصص نیز با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد و هزینه ۹۰ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

وی گفت: استخر پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد در حال ساخت است و برای احداث آن تاکنون ۱۳ میلیارد ریال هزینه شده است.

بازدید از بیمارستان آیت الله مدنی بجستان نیز از دیگر بخش های سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این خطه است.

دانشگاه علوم پزشکی گناباد با ۲ بیمارستان علامه بهلول گنابادی و آیت الله مدنی، ۶۳ مرکز سلامت و خانه بهداشت و ۱۵ پایگاه اورژانس مشغول ارائه خدمت به مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی است.
 
هم اکنون بیش از ۱۳۰ هزار نفر از مردم شهرستانهای گناباد و بجستان زیرپوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی گناباد قرار دارند.
چهار دانشگاه علوم پزشکی گناباد، مشهد، تربت حیدریه و سبزوار و ۲ دانشکده پزشکی نیشابور و تربت جام در استان خراسان رضوی فعال است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۳°