تمجید از عملکرد نوجوانان کشتی ایران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:29 - يکشنبه 29 دی 1398
کد خبر : ۷۱۷۰۸۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
به اعتقاد مربیان و کارشناسان کشتی تیم کشتی نوجوانان باوجود استحقاق کسب مقام قهرمانی، به واسطه داوری جانبدارانه نائب قهرمان جهان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

امیر توکلیان سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در گفتگو با برنامه نبض ورزش شبکه خبر گفت: داوران می خواستند به هر قیمت تیم روسیه را قهرمان کنند و با ناداوری حق کشتی گیران ایران را خوردند و ما اگر نماینده ای داشتیم شاید این اتفاق نمی افتاد هر چند ما هم باید طوری عمل کنیم که گزک دست آنها نمی دادیم. 

کشتی نوجوانان قهرمان واقعی جهان

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان افزود: قلی زادگان فقط 16 سال دارد و بعد از رای داور دچار احساسات می شود و گریه می کند با وجود این به تشک برمی گردد و با حریفش و با داور دست می دهد ولی او را به ناحق دیسکالیفه می کنند مگر او چه خطایی کرده است حتی با مربی حریف هم دست داد فقط وقتی که از تشک پایین رفت این کار را کرد. 

توکلیان تاکید کرد: البته ما هم باید قوانین را در کشور خودمان دقیق اجرا کنیم تا دیگر دچار این اشتباهات نشویم. 

محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد نیز با تحسین عملکرد تیم نوجوانان گفت: این کشتی گیران بدون تردید آینده کشتی ایران را در رده های بالاتر خواهند ساخت. 

او نیز با تاکید بر لزوم حمایت از کشتی گیران شهرستانی و برنامه ریزی برای آنها گفت: اشتباه انسانی که رخ داد و ناداوری هم که در حق قلی زادگان شد باید این درس را به ما بدهد که قوانین را دقیق و جدی تر در کشور اجرا کنیم. 

مجید حاتمی کارشناس کشتی نیز با تمجید از عملکرد کشتی گفت: باید این نوجوانان را به رده های جوانان متصل کرد و شاهد قهرمانی آنها در جهان باشیم و نباید از عملکرد خوب کادر فنی کشتی نوجوانان هم غافل بود. 

سهیل یوسفی قهرمان جهان کشتی نوجوانان نیز با تشکر از مربیان و خانواده اش گفت تمام تلاشش را می کند تا قهرمانی اش در کشتی ادامه یابد. 

 

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۳°