واکاوی ابهامات در شروع لیگ برتر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:59 - چهارشنبه 20 فروردين 1399
کد خبر : ۷۱۷۱۳۲
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
تداوم ابهامات در آغاز لیگ پیش رو و آخرین اخبار از نقل انتقالات لیگ برتر در چهارسوی لیگ این هفته واکاوی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

تاریخ های متفاوتی از آغاز لیگ برتر پیش رو اعلام شده این درحالی است که هنوز مرجع رسمی یعنی سازمان لیگ تاریخ مشخصی را برای شروع لیگ اعلام نکرده است. 

به محض اعلام آمادگی باشگاه ها در خصوص تجهیز و بروز کردن ورزشگاه ها، رعایت الزامات امنیتی و مسائل رفاهی تماشاگران، بلیت فروشی الکترونیکی و شماره دار کردن صندلی ها سازمان لیگ با بررسی و احراز این شرایط زمان شروع لیگ را اعلام خواهد کرد. 

واکاوی ابهامات در شروع لیگ برتر
 واعظ آشتیانی در ارتباط تلفنی گفت: این انتقاد به فدراسیون فوتبال وارد است که چرا اکنون به فکر تجهیز و به روز کردن ورزشگاه ها افتاده اند. 

آشتیانی در ادامه درباره ابهامات در شروع لیگ گفت: احساسم این است که اختلافی بین فدراسیون و وزارت ورزش وجود دارد. فدراسیون می تواند به افکار عمومی اصول خود را توضیح دهد تا ابهامات برطرف شود. این ابهام وجود دارد که چه تعاملی وجود داشته که امروز به این نتیجه رسیده اند که به یکباره باید ورزشگاه ها به روز رسانی شود.

پایدار خبرنگار شبکه خبر نیز در ارتباط تصویری از ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر گفت: 95 درصد تعهدات درباره صندلی ها، روشنایی و  دوربین ها در این ورزشگاه انجام شده است.

واکاوی ابهامات در شروع لیگ برتر
 

رازجویان معاون عمرانی استاندار مازندران در این ارتباط از انجام تعهدات گفت و افزود: گیت های ورودی نیز آماده است و در 48 ساعت آینده نصب خواهد شد. اقدامات امنیتی نیز با هماهنگی نیروی انتظامی انجام شده تا فصل خوبی را در برگزاری لیگ جدید پشت سربگذاریم. 

 

 

برچسب ها: چهارسوی لیگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°