رکورد جدید تیم ایران در مسابقات غواصی ارتش‌های جهان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:59 - دوشنبه 07 بهمن 1398
کد خبر : ۷۱۷۴۵۸
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
در پنجمین روز از رقابت های غواصی عمق ارتش های جهان در جزیره کیش، تیم ایران در بخش نجات زیردریایی مغروق در رتبه نخست قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در ادامه مسابقات غواصی ارتش‌های جهان، تیم نیروی دریایی ارتش در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آیتم نجات زیر دریایی مغروق را اجرا کرد و طی یک رقابت نزدیک و نفس گیر، بالاتر از تیم‌های روسیه و چین، در رتبه نخست قرار گرفت تا رکورد جدیدی را در این بخش از خود به جای گذارد.


آغاز مسابقات "حافظان نظم" با حضور تیم مرزبانی ایران

امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه، دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات غواصی عمق ارتش‌های جهان به میزبانی نیروی دریایی ارتش گفت: براساس امتیاز‌هایی که تاکنون تیم‌های حاضر در مسابقات کسب کردند، تیم نیروی دریایی ارتش توانست رکورد جدیدی در آیتم نجات زیر دریایی غرق شده که سخت‌ترین آیتم این مسابقات است، ثبت کند.

دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات نظامی غواصی عمق ادامه داد: در سایر آیتم‌ها از جمله نجات کشتی مغروق نیز بهترین زمان ممکن را به ثبت رساندیم و در صدر جدول قرار داریم، ولی فعلا در انتظار نتایج سایر آیتم‌ها هستیم.

امیر دریادار دوم سلیمی پناه هدف از برگزاری این مسابقات را تبادل دانش و تخصص در حوزه نظامی و انتقال پیام صلح و دوستی میان کشور‌ها برشمرد و افزود: نشان دادیم که خلیج فارس جزو امن‌ترین نقاط جهان است که علی رغم تمام تلاش کشور‌های متخاصم برای ایجاد ناامنی، نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه یک امنیت پایدار را در خلیج فارس ایجاد کردند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۷°