سوختگیری با کارت سوخت شخصی از امروز

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:33 - دوشنبه 25 آذر 1398
سخنگوی وزارت خارجه: رئیس جمهور به زودی به مالزی سفر می‌کند موسوی: سفر آقای روحانی به ژاپن درحال برنامه‌ریزی است موسوی: وزیر خارجه هند هفته آینده برای شرکت در کمیسیون مشترک اقتصادی به تهران می‌آید سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم جهانیان نیز همانند ایران به دنبال جهان عاری از خشونت باشند
کد خبر : ۷۱۷۶۲۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: سوختگیری با کارت سوخت شخصی از سه شنبه (22 مرداد) اجرایی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

امیر وکیل‌زاده - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفتگو با برنامه 18/30 شبکه خبر گفت: سوخت از سه شنبه در جایگاه ها با کارت شخصی عرضه می شود.

سوختگیری با کارت سوخت شخصی از فردا
­وی گفت: مردم نگران دریافت بنزین نباشند، کارت های آزاد در جایگاه ها فعال است.
وی سخت افزارها و نرم افزارهای جایگاه ها سرویس شده و مشکلی وجود ندارد، افزود: همه باید کارت شخصی داشته باشند.
وکیل‌زاده گفت: دائم تقاضای جدید برای دریافت کارت سوخت وجود دارد.
وی افزود: ترافیک دریافت کارت سوخت زیاد شده است اما در حالت عادی دریافت کارت سوخت یک ماه زمان می برد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: متقاضیانی که برای صدور کارت المثنی با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 و یا از طریق سامانه دولت همراه ثبت نام کرده اند، مطمئن باشند کارت آنها صادر و به درب منازلشان ارسال خواهد شد. اگر هم دریافت نکرده اند یا در هنگام مراجعه پستچی منزل نبوده اند، کارت در باجه معطه موجود است.
وکیل‌زاده افزود: رمز پیش فرض 4 رقم آخر کد ملی است.

وی گفت: خودروهای دولتی هم باید کارت داشته باشند.

وکیل‌زاده درباره خودروهای نو هم گفت: برای آنها به صورت پیش‌فرض کارت سوخت صادر می‌شود و درب منزل مالک خودرو تحویل داده می‌شود و زمان استفاده از کارت سوخت هم منقضی نمی‌شود.

وی افزود: اگر کسی نتوانست رمز قبلی کارت سوخت خود را پیدا کند در تهران 19 مرکز برای بازیابی رمز کارت سوخت وجود دارد و به صورت پیش‌فرض چهار رقم آخر کد ملی فرد به عنوان رمز فعال می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره سهمیه سوخت هر کارت گفت: در حال حاضر سوخت‌گیری چه با کارت شخصی و یا کارت جایگاه باشد بیش از 60 لیتر در روز امکان ندارد اما اگر کسی بیش از 60 لیتر خواست محدودیتی وجود ندارد.

وکیل‌زاده درباره نقش کارت سوخت در جلوگیری از قاچاق سوخت، گفت: این مسئله در هوشمند کردن میزان مصرف سوخت و جلوگیری از قاچاق کمک می‌کند.

 

برچسب ها: کارت ، سوخت ، وکیل زاده
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۱°