معرفی بهترین‌های جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:21 - يکشنبه 24 شهريور 1398
مشاور امنیت ملی عراق: تحریم‌های آمریکا علیه برخی عراقی‌ها تعرض به حاکمیت ملی و مردود است اتحادیه آفریقا حمله شبه‌نظامیان الشباب به نیروی صلح‌بانی مستقر در سومالی را محکوم کرد رئیس شورای نظامی سودان از مشارکت نظامیان این کشور در جنگ یمن حمایت کرد در پی کشته شدن ۵ دانش‌آموز سودانی، شورای نظامی سودان مدارس این کشور را تا اطلاع بعدی تعطیل کرد دانش‌آموزان سوداني در محكوميت كشتار دانش‌آموزان به دست نيروهاي امنيتي در خارطوم تظاهرات كردند تشدید درگیری‌ها در لیبی؛ رسانه‌ها از تعطیل شدن میدان نفتی شراره لیبی خبر دادند نخستین جلسه محاکمه «عمر البشیر»، رئیس جمهور سابق سودان امروز به اتهام فساد مالی برگزار می‌شود کره جنوبی: کره شمالی امروز ۲ موشک بالستیک با برد ۲۵۰ کیلومتر آزمایش کرد انفجار اتوبوس بر اثر برخورد با بمب کنار جاده‌ای در غرب افغانستان ۳۴ کشته و ۱۵ زخمی بر جا گذاشت ناکامی صدها آتش نشان فرانسوی در اطفای حریق جنگل‌های جنوب این کشور روسیه دعوت پرو را برای شرکت در نشستی درباره تحولات ونزوئلا رد کرد روسیه: شورای حکام درباره گزینه مدیرکل جدید آژانس به توافق جمعی رسیده است رویترز: رشد اقتصادی حوزه یورو در ماه‌های گذشته، روند کاهشی داشته است وزارت تجارت ترکیه: صادرات و واردات این کشور در ماه گذشته به صورت محسوسی کاهش یافته است دویچه‌وله: ۶۵۰ هزار نفر در آلمان سرپناه دائم ندارند؛ از این تعداد ۴۸ هزار نفر در خیابان‌ می‌خوابند گاردین: گرم شدن زمین موجب افزایش مرگ و میر و کاهش هوش، رشد و سوء تغذیه کودکان می‌شود
کد خبر : ۷۱۷۹۹۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
بیست و دومین جشنواره سراسری تولیدات مراکز استان‌های صداوسیما، دیشب با معرفی بهترین آثار و نفرات برتر در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در آیین پایانی این جشنواره نفرات و آثار برتر از میان ۹ هزار و ۴۷۹ اثر رسیده به جشنواره به شرح زیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

مجتبی علی بخشی از یزد تندیس بهترین پویش ها؛ رحیم کریم زاده از گلستان بهترین پویانمایی؛ فریبا نوالله زاده از ایلام در پژوهش؛ حمید رجایی از اصفهان و علی علوی از خراسان جنوبی در تولید پژوهش محور؛ صادق آهنگران از خوزستان به عنوان بهترین خواننده انقلابی و مجتبی ابوالقاسم پور از خراسان شمالی در طراحی و تولید موسیقی محلی برتر شدند.

امیر رئوف از کهگیلویه و بویراحمد تندیس بهترین تولید ویژه رسانه را گرفت.
مهدی اردو از خوزستان بهترین تصویربردار؛ سیدمحسن طباطبایی از اصفهان بهترین تیتراژ؛ علی نوری از اردبیل بهترین رادیونما؛ پرویز شیخ طادی از چهارمحال و بختیاری به عنوان بهترین کارگردان سریال؛ عباس اسماعیل تبار از مازندران بهترین برنامه ورزشی و محسن خلیفه از فارس تندیس بهترین برنامه جوان را کسب کرد.

تندیس بهترین گزارش مستند به سعید پرویزی از فارس؛ تندیس بهترین برنامه ساز به مسعود خسروی از خراسان جنوبی؛ تندیس بهترین برنامه نوجوان به مریم تقی زاده از یزد؛ تندیس بهترین برنامه ساز به مهدی آذری از گیلان؛ تندیس بهترین برنامه خانواده به مژگان فرزانه از اردبیل؛ تندیس بهترین تهیه کنندگی به مهدی کریمی از آذربایجان شرقی؛ تندیس بهترین برنامه شبانه به کاظم شریفی از خوزستان؛ تندیس بهترین برنامه چهل سالگی انقلاب به مهدی شریفی از بوشهر؛ تندیس بهترین تله فیلم به نسیم نیستانی از گلستان و تندیس بهترین برنامه روستا به محسن غلامزاده مهرآبادی از یزد اهدا شد.

مرتضی صفری از استان آذربایجان شرقی نیز تندیس بهترین مرکز در حوزه شعر و موسیقی؛ علیرضا آینه دار از خراسان جنوبی تندیس بهترین مرکز در حوزه پژوهش؛ یوسف افشارنیا مدیرکل چهارمحال و بختیاری تندیس بهترین مرکز در حوزه فضای مجازی؛ سیدتقی سهرابی مدیرکل
استان فارس تندیس بهترین مرکز در حوزه صدا و خبر و مسلم رحیمی از خوزستان نیز تندیس بهترین مرکز در حوزه سیما را از آن خود کرد.

همچنین از محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی و مدیرکل صداو سیمای این استان به دلیل برگزاری خوب این جشنواره تقدیر شد.
داوری آثار رسیده به جشنواره را ۱۰۰ تن از هنرمندان خبره کشور بر عهده داشتند.

بیست و دومین جشنواره تولیدات استانی صدا و سیما از ۲۵ تا ۲۷ مردادماه در بجنورد برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۳۰°