آغاز به کار نسخه‌های جدید فرانسوی، روسی و اسپانیایی KHAMENEI.IR
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:23 - دوشنبه 23 فروردين 1400
کد خبر : ۷۱۷۹۹۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
همزمان با فرارسيدن ايام عيد سعيد غدير خم، در مراسمي نسخه جديد پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي(KHAMENEI.IR) در زبان هاي روسي، فرانسوي و اسپانيايي آغاز بكار كرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

­اين وب سايتها امروز با حضور آقاي سيّد كمال خرازي رئيس شوراي راهبردي روابط خارجي و جمعي از مسئولان و فعالان رسانه اي آغاز به كار كردند.
آقاي ايمان عطارزاده رئيس حوزه رياست دفترحفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي در اين مراسم با بيان اينكه پايگاه اطلاع رساني KHAMENEI.IR از سال 82 آغاز به كار كرده و به پوشش اخبار، بيانات و فعاليت هاي رهبر انقلاب اسلامي و توليد محتوا در اين باره پرداخته است گفت: از سال 84 نسخه هاي عربي و انگليسي پايگاه اطلاع رساني دفترحفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي با ترجمه اخبار و متن كامل بيانات رهبر انقلاب كار خود را آغاز كرد و در طول سه، چهار سال گذشته اين پايگاه اطلاع رساني در نسخه هاي غير فارسي با تحولاتي روبرو بوده كه مهم ترين آن رسانه تعاملي، متحرك و چابك است.
وي افزود: ما همچنان از همه ظرفيت ها و قالب هاي رسانه اي مجازي، مكتوب و تلويزيون بهره گرفته و با درك نياز مخاطبان جهاني به سمت پاسخ به اين نيازها حركت كرده ايم و در تلاشيم با فناوري هاي نوين و به روز در شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي، يك رسانه چابك باشيم.
 مهدي فضائلي معاون رسانه اي دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي نيز در اين مراسم يكي از حوزه هاي مهم انقلاب اسلامي را بعد بين المللي و جهاني انقلاب توصيف كرد و گفت: ما تا پايان امسال در تلاشيم پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي را به زبان هاي ديگر دنيا راه اندازي كنيم تا به پوشش گسترده اطلاع رساني دست يابيم.
وي افزود: يك فعاليت رسانه اي مطلوب بايد يك سبد رسانه اي داشته باشد يعني فعاليت رسانه اي را فقط به يك حوزه خاص نمي توانيم محدود كنيم امروز در اين حوزه شاهد يك ديكتاتوري ديجيتال در دنيا هستيم كه صداي مخالفان را حذف مي كنند در حاليكه صداي ديگران نيز بايد شنيده شود.
فضائلي گفت: كاربرمحوري و پاسخگويي به كاربران در پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي مورد توجه قرار گرفته است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°