آغاز به کار چند تصفیه خانه اهواز

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:11 - دوشنبه 28 بهمن 1398
کد خبر : ۷۱۸۰۱۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
رونمایی از دو قطعه راهبردی صنعتی و آغاز به کار تصفیه خانه های شوش، اندیمشک، دزفول و اهواز بخشی از برنامه های سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به اهواز بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

معاون وزیر صنعت، معادن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این باره گفت: با توجه به سیاست‌های محوری در حوزه محیط زیست ۳ تصفیه‌خانه با ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب در شهرک‌های صنعتی شوش، دزفول و اندیمشک افتتاح شد.

وی هدف از بازدید شهرک‌های صنعتی را بررسی مونع و مشکلات پیش‌روی واحدهای تولیدی دانست و افزود: از برخی از واحدهای خوزستان نظیر گلکزان، یک واحد دانش‌بنیان در دزفول و یک واحد تولید ذغال از ضایعات کشاورزی در شوش بازدید به عمل آمد.

صالحی نیا با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی طرح صنعتی گلکزان، عنوان کرد: منابع ارزی مورد نیاز طرح گلکزان تامین و منابع مکمل نیز در حال پیگیری و تامین است.

او شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع کوچک و متوسط را از ظرفیت‌های مهم برای سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و تولید دانست و گفت: از یک واحد دانش بنیان در حوزه سلامت در دزفول نیز بازدید به عمل آمد  که در این حوزه نیز با اعتبار ۲۵۰ هزار یورو مشکلات و موانع رفع می‌شود.

معاون وزیر صنعت، معادن و تجارت با تاکید بر لزوم ایجاد مشوق و حمایت از تولیدکنندگان از آمادگی مجموعه صنعت، معدن و تجارت بر حمایت از واحدهای صنعتی افزود: یک واحد تولید ذغال از ضایعات کشاورزی در شهرستان شوش با دانش بومی با اعتباری معادل ۲ میلیارد تومان و ایجاد یک صد فرصت در شهرستان بهره‌برداری شد.

او هدف از سرکشی‌ها و بازدیدها در این سفر را رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی، رفع موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و بررسی میدانی وضعیت موجود برای تصمیم‌گیری در ستاد رفع موانع تولید اعلام کرد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°