بدون کارت سوخت، فقط 30 لیتر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 07 مرداد 1400
کد خبر : ۷۱۸۲۳۹
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی با اعلام الزام استفاده از کارت سوخت خودروی شخصی گفت: در صورت نداشتن کارت سوخت شخصی میزان سوختگیری با کارت جایگاه داران در هربار بیش از 30 لیتر امکان پذیر نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وکیل زاده در گفتگوی حضوری با ۱۸:۳۰ گفت: محدودیت اعلام شده از ابتدای شهریور 98 اعمال شده است و به خودرو‌هایی که فاقد کارت سوخت اختصاصی هستند فقط ۳۰ لیتر سوخت در جایگاه تحویل می‌شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه تعداد زیادی کارت‌های سوختی در باجه‌های پست معطل هستند گفت: تا کنون ۲ میلیون کارت سوخت جدید صادر شده است و حدود یک میلیون کارت سوخت در باجه های معطله اداره پست آماده تحویل است.
 
وکیل زاده افزود:  از ۲۲ مرداد ماه برنامه محدودیت در سوختگیری خودرو‌ها اعلام شده بود و هموطنان فرصت کافی برای بازیابی رمز، درخواست کارت سوخت المثنی و ... را داشتند. افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند و هنوز کارت سوخت به دستشان نرسیده است، از طریق سایت EPOLICE.IR نتیجه صدور کارت سوخت را می‌توان پیگیری کرد.

بدون کارت سوخت، فقط 30 لیتر
او گفت: از نظر تعداد دفعات سوختگیری در روز در حال حاضر هیچ محدودیتی نیست.
وکیل زاده با بیان اینکه پیشتر گفته شده بود فقط در ۴ کلان شهر استفاده از کارت سوخت الزامی است، گفت: طرح الزام پس از آمارگیری و توان اجرایی در کل کشور اعمال می شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی یکی از اهداف الزام استفاده از کارت سوخت را کنترل و نظارت برمصرف سوخت اعلام کرد.
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی به مرکز پاسخگویی09627  اشاره کرد و گفت: این مرکز نیز آماده پاسخگویی به شبهات مالکان خودرو است.
 
او گفت: مالکان خودرو که برای گرفتن کارت سوخت به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه می کنند ۱۰ هزار تومان پرداخت می کنند و چنانچه از ثبت نام در سامانه دولت همراه اقدام کنند و اداره پست در منزل تحویل دهد 10 هزار تومان مطالبه می کند. بعبارتی از هر طریق که درخواست کارت سوخت کنند قیمت کارت سوخت جدید یا المثنی ۱۰ هزار تومان است.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی درباره کسانی که رمز کارت خود را فراموش کرده اند گفت: این افراد یکماه فرصت دارند تا با استفاده از 4 رقم آخر کد ملی شخصی که نام او پشت کارت سوخت درج گردیده، به عنوان رمز کارت در جایگاه سوخت‌گیری، استفاده کنند و کارت خود را رمز گذاری کنند.
 
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی گفت: با الزام استفاده از کارت سوخت شخصی می توان میزان مصرف سوخت هر نوع خودرو داخلی را در دوره های مختلف مشاهده کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °