بدون کارت سوخت، فقط 30 لیتر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:52 - جمعه 01 آذر 1398
رئیس قوه قضائیه (در گردهمایی ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای بسیج دانشجویی):‌ هیچ دستگاهی نباید خود را از اجرای عدالت مستثنی بداند آقای رئیسی: مردم از دولت، مجلس، دستگاه قضائی و نهادهای حکومتی انتظار اجرای عدالت دارند که انتظاری به حق است رئیس قوه قضائیه: هر بخشی در حوزه فعالیت خود باید برای کاهش ناهنجاری‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تلاش کند آقای رئیسی: قوه مقننه باید منافذ فسادزا را مسدود کند، قوه مجریه بسترهای فسادزا را اصلاح کند و قوه قضائیه با مفسدین برخورد کند رئیس قوه قضائیه: در اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، باید تمهیدات و مقدماتی فراهم می‌شد آقای رئیسی: باید اقناع عمومی و اطلاع‌رسانی مسئولان به نحوی صورت می‌گرفت که همکاری مردم را همراه داشته باشد بر اساس قانون، دولت از چند سال پیش وظیفه داشت قیمت سوخت را اصلاح کند اما چند سال به تأخیر افتاد رئیس قوه قضائیه اگر موضوعات مهم با مردم در میان گذاشته شود، مهم‌ترین حامی مردم خواهند بود مردم از برخی بی تدبیری‌ها و مشکلات خسته هستند و حق با مردم است اما این شرایط ادامه نخواهد داشت آقای رئیسی: اعمالی که موجب بی‌توجهی به قانون و قانون‌گریزی می‌شود عدالت را خدشه‌دار می‌کند رئیس قوه قضائیه: تمام نظام باید برای مبارزه با فساد و اجرای عدالت تلاش کند و هیچ دستگاهی در این مسئله استثنا نیست آقای رئیسی: جوانان برای مبارزه با فساد یک فرصت هستند و همه دستگاه‌ها باید از این نیروی عظیم استفاده کنند مجازات سختی در انتظار کسانی است که از خواسته مردم سوءاستفاده کرده و ضمن ایجاد ناامنی اموال عمومی و مردم را تخریب کردند آقای رئیسی: امنیت کشور مهمترین مسئله ماست و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهیم در امنیت کشور کوچکترین خللی وارد شود رئیس قوه قضائیه: ایران امروز در منطقه به عنوان امن‌ترین کشور شناخته می‌شود
کد خبر : ۷۱۸۲۳۹
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی با اعلام الزام استفاده از کارت سوخت خودروی شخصی گفت: در صورت نداشتن کارت سوخت شخصی میزان سوختگیری با کارت جایگاه داران در هربار بیش از 30 لیتر امکان پذیر نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وکیل زاده در گفتگوی حضوری با ۱۸:۳۰ گفت: محدودیت اعلام شده از ابتدای شهریور 98 اعمال شده است و به خودرو‌هایی که فاقد کارت سوخت اختصاصی هستند فقط ۳۰ لیتر سوخت در جایگاه تحویل می‌شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه تعداد زیادی کارت‌های سوختی در باجه‌های پست معطل هستند گفت: تا کنون ۲ میلیون کارت سوخت جدید صادر شده است و حدود یک میلیون کارت سوخت در باجه های معطله اداره پست آماده تحویل است.
 
وکیل زاده افزود:  از ۲۲ مرداد ماه برنامه محدودیت در سوختگیری خودرو‌ها اعلام شده بود و هموطنان فرصت کافی برای بازیابی رمز، درخواست کارت سوخت المثنی و ... را داشتند. افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند و هنوز کارت سوخت به دستشان نرسیده است، از طریق سایت EPOLICE.IR نتیجه صدور کارت سوخت را می‌توان پیگیری کرد.

بدون کارت سوخت، فقط 30 لیتر
او گفت: از نظر تعداد دفعات سوختگیری در روز در حال حاضر هیچ محدودیتی نیست.
وکیل زاده با بیان اینکه پیشتر گفته شده بود فقط در ۴ کلان شهر استفاده از کارت سوخت الزامی است، گفت: طرح الزام پس از آمارگیری و توان اجرایی در کل کشور اعمال می شود.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی یکی از اهداف الزام استفاده از کارت سوخت را کنترل و نظارت برمصرف سوخت اعلام کرد.
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی به مرکز پاسخگویی09627  اشاره کرد و گفت: این مرکز نیز آماده پاسخگویی به شبهات مالکان خودرو است.
 
او گفت: مالکان خودرو که برای گرفتن کارت سوخت به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه می کنند ۱۰ هزار تومان پرداخت می کنند و چنانچه از ثبت نام در سامانه دولت همراه اقدام کنند و اداره پست در منزل تحویل دهد 10 هزار تومان مطالبه می کند. بعبارتی از هر طریق که درخواست کارت سوخت کنند قیمت کارت سوخت جدید یا المثنی ۱۰ هزار تومان است.

مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی درباره کسانی که رمز کارت خود را فراموش کرده اند گفت: این افراد یکماه فرصت دارند تا با استفاده از 4 رقم آخر کد ملی شخصی که نام او پشت کارت سوخت درج گردیده، به عنوان رمز کارت در جایگاه سوخت‌گیری، استفاده کنند و کارت خود را رمز گذاری کنند.
 
مدیر عامل شرکت ملی پخش و فرآورده‌های نفتی گفت: با الزام استفاده از کارت سوخت شخصی می توان میزان مصرف سوخت هر نوع خودرو داخلی را در دوره های مختلف مشاهده کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۹°