برخورد با مفاسد، هموار کننده‌ی فعالیت‌های اقتصادی است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:46 - چهارشنبه 30 بهمن 1398
کد خبر : ۷۱۸۳۳۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
رئیس قوه قضائیه با گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، از همه کارکنان دولت که با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، صادقانه به مردم خدمت رسانی می‌کنند، قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه، امروز مردم از حاکمیت انتظار یک نظام اداری سالم را دارند گفت: کارکنان شریف ادارات باید کارامدی نظام را در همه زمینه‌ها اثبات کنند.
 
رئیس دستگاه قضا با تجلیل از مدیران سالم، جسور، مبتکر و شجاع نظام افزود: مبارزه با فساد هیچ منافاتی با حرکت شجاعانه مدیران ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی خطاب به کارمندان عزیز دولتمردان و مسئولان در سراسر کشور گفت: امروز مردم از ما و همه شما انتظار نظام اداری سالم را دارند، بنابراین تلاش شود که نظام اداری از هر گونه پارتی بازی، رشوه، فساد و روابط ناسالم اداری دور باشد.

وی افزود: نظام اداری کارآمد در تراز انقلاب اسلامی، آن نظام اداری است که کارکنان و خدمتگزاران و مسئولان آن، کارآمدی نظام اداری را هرچه بیشتر به مردم نشان دهند.

رئیس قوه قضاییه افزود: هرچه این کارآمدی افزایش یابد، اعتماد مردم به نظام اداری بیشتر می‌شود و این نکته بسیار مهمی است.

رئیس قوه قضاییه همچنین بر قدردانی و حمایت از مدیران مبتکر، خلاق و شجاع تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در ادامه نشست امروز شورای عالی قوه قضاییه افزود: مدیر با غیرت، شجاع و جسوری که برای پشت پا زدن به تحریم‌ها، با حرکت‌های ابتکاری و خلاقانه برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کند، باید مورد تقدیر همگان قرار گیرد.

وی اضافه کرد: همه ما در همه بخش‌ها از چنین مدیرانی حمایت می‌کنیم.
 
 
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان اینکه مبارزه با فساد و پیگیری‌های قضایی نباید کوچکترین وقفه‌ای در روند تولید ایجاد کند، تاکید کرد: همه باید از تولید کنندگان که مجاهدانه در صف اول نبرد اقتصادی هستند حمایت کنند.
 
 
رئیس قوه قضاییه گفت: رمز اقتدار، عزت و وحدت در کشور ما، معرفت و دلدادگی به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

حجت الاسلام رئیسی همچنین با بزرگداشت روز مباهله به عنوان روز توجه و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گفت: هر آنچه داریم از اهل بیت (ع) و رمز وحدت و انسجام ملی، دلدادگی، مقاومت و ایستادگی مردم ما هم عشق و دلدادگی به اهل بیت عصمت و طهارت است.

وی افزود: معرفت و دلدادگی به اهل بیت می‌طلبد که هرچه بیشتر به این رمز اساسی اقتدار و عزت ملت توجه کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °