اعلام نتایج آزمون دکتری سال ۹۸

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:20 - جمعه 16 خرداد 1399
کد خبر : ۷۱۸۵۲۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
نتایج آزمون دکتری سال ۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

فهرست اسامی ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری (نیمه متمرکز سال ۹۸) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در سایت سازمان سنجش منتشر شد و بر این اساس از تعداد ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر، ۹ هزار و ۴۰۴ نفر زن و ۱۳ هزار و ۴۰ نفر مرد هستند.

آزمون ورودی دکتری سال ۹۸ در روز جمعه سوم اسفندماه ۹۷ برگزار و نتیجه اولیه این آزمون فروردین ماه منتشر شد. از تعداد ۱۶۳ هزار و ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه آزمون، تعداد ۱۵۰هزار و ۵۳۵ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۹۸ به جز پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی باید بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش که به همراه اسامی آنها منتشر شده است، به همراه مدارک مورد نیاز ثبت‌نام به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

 در صورت اعلام نشدن زمان ثبت نام دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، پذیرفته شدگان باید به همراه مدارک ثبت نام و مدارکی که هر مرکز آموزش عالی اعلام کرده است در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ شهریور ۹۸ به مراکز محل قبولی مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی نیز باید برای ثبت نام و اطلاع از مدارک مورد نیاز به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.

برچسب ها: دکتری ، نتایج ، 98
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°