ساختار فوتبال ما معیوب است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:18 - يکشنبه 17 آذر 1398
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: بودجه سال آینده چهارم اسفند در صحن علنی بررسی می‌شود عباسي: لايحه بودجه از فردا چاپ و در اختيار نمايندگان مجلس قرار خواهد گرفت نمایندگان ملت ۱۰ روز فرصت دارند تا پيشنهادهای خود را به كميسيون‌هاي تخصصي ارائه دهند كميسيون‌های تخصصی مجلس نيز ۵ روز مهلت دارند تا پيشنهادهای را بررسي و به كميسيون تلفيق لايحه بودجه ارائه كنند معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه موضوع نظام رتبه‌بندی معلمان را برای اجرا ابلاغ کرد شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با ۴ هزار و ۹۴۲ واحد افزایش به ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد رسید ایران و عمان در زمینه حمل و‌ نقل دریایی و‌ کشتیرانی تجاری توافقنامه همکاری امضا کردند در دیدارهای جداگانه وزیر صنعت عمان با معاون اول رئیس جمهور و وزیر خارجه بر توسعه روابط تجاری ـ اقتصادی تأکید شد وزیر صنعت (در همایش فرصت‌های تجاری ایران و عمان): حجم روابط تجاری ایران و عمان پنج برابر می‌شود
کد خبر : ۷۱۸۵۹۹
تاریخ انتشار : جمعه ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای: تا وقتی دولت باشگاه داری می کند و رقیب بخش خصوصی است ساختار فوتبال بهبود نخواهد یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: وقتی در 19 سال پیش فوتبال باشگاه های ما حرفی ای اعلام شد قرار بر این بود که  در یک دوره 5 ساله قدم های مناسبی برداشته شود که نه تنها این کار انجام نشده است بلکه هر مدیری نیز این کار را به عقب انداخت بنابراین وضعیت فوتبال حرفه ای باشگاه های ما به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات فیفا ما اصلا مطلوب نیست. 

ساختار فوتبال ما معیوب است

کاظم اولیایی گفت: تا وقتی که دولت باشگاه داری می‌کند وضع ما همین است. ساختار فوتبال ما معیوب است. دولت رقیب بخش خصوصی شده، هر کس می‌آید سرمایه‌ای می‌آورد بعد از یکی دو سال وقتی می‌بیند باید با دولت رقابت کند از میدان به در می‌رود، الان ۱۰ سال است که طرح جامع باشگاهداری در مجلس دارد خاک می‌خورد، ما هنوز طرح اصولی برای باشگاهداری نداریم باید لایحه باشگاهداری تنظیم شود و وزارت خانه محترم باید وقت بگذارد. گیریم الان باشگاه بدهی هایش را داد با هزینه‌های جاری می‌خواهد چه کار کند.

حمیدرضا گرشاسبی رییس کمیته بدوی صدورمجوز حرفه ای دیگر مهمان برنامه گفت: در دوره قبل نیز باشگاه پرسپولیس از نظر بدهی در مرحله حذف قرار داشت که با همکاری همه بدهی های پرسپولیس که حدود 30 میلیارد بود برطرف شد. بعد از کسب عناوین پرسپولیس در آسیا بخش عمده ای از بدهی ها پرداخت شد.

ساختار فوتبال ما معیوب است

او افزود: به دلیل اینکه شاخص ارزیابی نداریم میزان بدهی ها مشخص نمی شود بنابراین ارزشیابی مدیران ضروری است و دخالت سیاسیون در ورزش باید حذف شود .

جمشید نورشرق رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال نیز گفت: از زمانی که بنده وارد کمیته تعیین وضعیت فوتبال شدم نزدیک به 700 پرونده رسیدگی نشده داشتیم و پرونده های صدور رای نیز مبالغ بدهی پرداخت نشده بود بنابراین

الزام برای صدور کارت فنی پرداخت صد در صدی بدهی ها تعیین شد.

ساختار فوتبال ما معیوب است

او افزود: باشگاه پرسپولیس موفق به پرداخت بدهی های خود شده است اما هنوز باشگاه استقلال بخشی از بدهی های خود را پرداخت نکرده است.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: اقدام دیگر برای پرداخت بدهی باشگاه ها این بوده که نقل انتقالات در باشگاه ها نیز منوط به پرداخت صد در صدی بدهی باشگاه ها شد.

برچسب ها: نبض ورزشی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۰°