قدرت حزب الله بازدارنده است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:09 - جمعه 20 تير 1399
کد خبر : ۷۱۸۷۰۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
کارشناسان سیاسی: رژیم صهیونیستی آماده جنگ نیست و از حزب الله و ذخایر موشکی اش می‌ترسد و حزب الله، هم جنگ تبلیغاتی و روانی را برده است هم جنگ نظامی و میدانی را.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  سید افقهی کارشناس غرب آسیا در برنامه تیتر امشب که به تحلیل پاسخ حزب الله به شرارت‌های رژیم صهیونیستی اختصاص داشت با تمجید اقدام قدرتمندانه حزب الله گفت: حزب الله پیش از حمله، جنگ تبلیغاتی و روانی و فضای هراس آوری را اداره می‌کرد و بعد از حمله امروز نیز باز همان فضای هراس و روانی را حفظ کرد و حرف آخرش را نزده است به نحوی که صهیونیست‌ها هنوز نمی‌دانند باید چه کار کنند و در آماده باشند و این هزینه اجتماعی و روانی و اقتصادی زیادی برای اسرائیل دارد.

سیدافقهی گفت: الان مطبوعات رژیم صهیونیستی دچار سردرگمی و گسل ژله‌ای شده اند و برخی از آن‌ها به نتانیاهو حمله کردند و مخالفین و رقبای انتخاباتی نتانیاهو هم الان از این فرصت علیه او استفاده می‌کنند، زیرا شعار او همواره در انتخابات ایجاد امنیت برای مردم فلسطین اشغالی بود و الان آن‌ها می‌بینند که خود او و اقداماتش موجب ناامنی آن‌ها شده است و نتانیاهو بازی را باخته است و اگر در انتخابات پیروز نشود تبعات گسترده‌ای برای او خواهد داشت و باید در دادگاه جوابگوی پرونده‌های فسادش باشد.
 
قدرت حزب الله بازدارنده است

او گفت: حزب الله با این اقدام، اسرائیل و نتانیاهو را در سطح جهان تحقیر کرد و رژیم صهیونیستی در ضعیف‌ترین شرایطش قرار دارد و هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

رویوران دیگر کارشناس غرب آسیا نیز با تمجید از قدرت و تدبیر حزب الله گفت: مردم اسرائیل الان نتانیاهو را مقصر می‌دانند و در آستانه انتخابات این شکست بسیار بزرگی برای اوست.

این کارشناس با اشاره به محاسبات اشتباه نتانیاهو در حمله به دمشق و حزب الله گفت: الان نتانیاهو در محاق رفته است و او نمی‌داند در مقابل نظامی‌ها و مردم فلسطین اشغالی چه پاسخی باید بدهد و این عملا به معنی باخت در رقابت انتخاباتی است.

او با اشاره به جنگ ۳۳ روزه گفت: بعد از جنگ ۳۳ روزه مردم مناطق مرزی به خانه هایشان برنمی گشتند و تا سید حسن پایان جنگ را اعلام نکرد خیالشان آسوده نشد و الان هم تا موقعی که سید حسن اعلام نکند که اقدام متقابل تمام شده اسرائیل و صهیونیست‌ها نگران و مضطرب و هراسان خواهند بود.
 
قدرت حزب الله بازدارنده است

رویوران با بیان این که اسرائیل توان جنگ ندارد گفت: تنها رهبری قدرتمند و باهوشی مثل سید حسن نصرالله قدرت دارد یک چالش را به نقطه قوت تبدیل کند نتانیاهو که خود را منجی اسرائیل و بانی امنیت معرفی می‌کرد الان دچار استیصال و سردرگمی شده و نمی‌داند چه کار کند، چون اگر بخواهد هر اقدامی کند حزب الله اعلام کرده که پاسخش را خواهد داد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۶°