مبنای قیمت گذاری بلیت هواپیما آذرماه 97
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:01 - پنجشنبه 23 مرداد 1399
کد خبر : ۷۱۸۸۵۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
رئیس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده: مبنای قیمت گذاری بلیت هواپیما آذرماه 97 اعلام شده که با ارائه مستندات شرکت های هواپیمایی کاهش قیمت در فروش بلیت هواپیما را خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر درباره گرانفروشی بیلت هواپیما گفت: پیرو دستور رئیس جمهور برای پیگیری بلیت هواپیما سازمان حمایت مکلف است بعنوان تنها مرجع کارشناسی قیمت در کشور این موضوع را بررسی کند.

تابش افزود: بعد از 97/5/29 که افزایش قیمت غیر متعارف بلیت هواپیما داشتیم که در اواخر سال 97 با شرکت های هواپیمایی توافق شد مبنای قیمت گذاری بلیت هواپیما آذرماه 97 باشد اما تا امروز نه تنها قیمت اعلام نشده است بلکه افزایش قیمت متعارف دیگر داشتیم که سازمان حمایت برای رسیدگی به تخلفات ورود کرده است.

او افزود: شرکت آسمان هفته گذشته مستندات خود را ارائه کرده و هفته آینده قیمت برای این شرکت اعلام خواهد شد. 

او افزود: کاهش قیمت ها در بلیت هواپیما باید اتفاق بیفتد و مستندات باید ارائه شود و تاثیر تغییر نرخ ارز در افزایش بلیت هواپیما منطقی نیست. 

تابش گفت: با توجه به کاهش قیمت ارز اما شرکت های هواپیمایی همچنان تاکید بر افزایش قیمت ها دارند. 

او افزود: با توجه به اینکه لیست بلیت های فروخته شده موجود است اگر شرکتی تخلفی داشته باشد اضافه قیمت دریافت شده برگشت داده خواهد شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۸°