دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مسیر بین المللی شدن

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:36 - چهارشنبه 18 تير 1399
کد خبر : ۷۱۹۰۲۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
معاون دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور: همکاری‌های علمی بین المللی این دانشگاه با کشور‌های همسایه از ترم جدید تحصیلی آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در سمنان گفت: برای افزایش سطح علمی و فنی این دانشگاه، بین المللی کردن دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دستور کار است و بخشی از این برنامه‌ها از مهر ماه امسال آغاز می‌شود.

وی با اشاره به لزوم افزایش کیفیت آموزشی دانشگاه گفت: به این منظور ۴۱ برنامه درسی جدید در دانشگاه فنی و حرفه‌ای تدوین شده است.

مهدی درخصوص ارتقاء کیفیت زندگی دانشجویی و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور هم گفت: پارسال ۲۰ میلیارد تومان برای افزایش سطح رفاهی و سازه‌ای خوابگاه‌های این دانشگاه اختصاص یافت و بیش از ۵۰ میلیارد تومان برای تجهیز کارگاه‌ها هزینه شد و امیدواریم اعتبار امسال تجهیز کارگاه‌ها هم به میزان پارسال باشد.

به گفته وی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کشور ۱۷۵ دانشکده با حدود ۲۰۰ هزار نفر دانشجو دارد.

در مراسمی با حضور معاون دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با قدردانی از زحمات سه ساله خانم محجوب رییس قبلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان و رییس دانشکده فنی پسران سمنان، رضا نقدی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان و سرپرست دانشکده فنی پسران سمنان معرفی شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۴°