پرداخت بدهی 3 و نیم میلیارد تومانی باشگاه استقلال تا چند روز دیگر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:24 - جمعه 22 فروردين 1399
کد خبر : ۷۱۹۰۳۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از بدهی های استقلال و رفت آمدهای بازیکنان از جمله " روزبه چشمی" خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

کامران منزوی با حضور در چهارسوی لیگ از مجوز حرفه ای باشگاه استقلال گفت و افزود: مجوز حرفه ای گری بین 60 تا 90 آیتم دارد که تاکنون 89 مورد آن انجام شده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در فاصله 2 روز مانده تا پايان مهلت "ای اف سی" برای پرداخت بدهی هاي باشگاه استقلال گفت و افزود:تنها بدهی باشگاه مانع از دریافت مجوز حرفه ای گری باشگاه شده است.

منزوی گفت: باشگاه استقلال از سال 1348 بدهی معوقه دارد. 

او افزود: بجز بدهی های سنوات گذشته که تا چهارشنبه هفته آینده مشخص و آماده ارائه به فدراسیون فوتبال می شود مانعی برای دریافت مجوز حرفه ای باشگاه نداریم.

بدهی باشگاه استقلال 3 و نیم میلیون دلار است

منزوی، عضو هیئت مدیره استقلال گفت: مهاجم یا هافبک هجومی مورد نظر استراماچونی را جذب می کنیم.

چهارسوی لیگ امشب همچنین گزارشی از علی مرادی و وقایع یک هفته گذشته تیم باشگاه استقالرا به نمایش گذاشت و در آن از قهر و غضب های " آندره‌آ استراماچونی" بازیکن بازنشسه ایتالیایی و حاشیه های مربیگری او گفتگو شد.

منزوی گفت:باید در برابر مربی های بزرگی که از یک محیط منظم دعوت می شوند صبورتر باشیم آنها حتی به وضعیت ترافیکی و رانندگی ما هم عادت ندارند.

علیرضا اکبری خرم نیز در این برنامه به دیگر موضوعات ورزشی در چارچوب مستطیل سبز پرداخت و از کم و کیف تیم های لیگ از جمله ملوان بندر انزلی پرداخت.

پرداخت بدهی باشگاه استقلال 3 و نیم میلیون تومان تا چند روز دیگر

اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباط تلفنی از بازی نیمکاره تیم ملی حفاری اهواز گفت و افزود: هر گونه تخلف در فوتبال باید از چارچوب قانونی آن پیگیری شود و هیچ کس حق برخورد فیزیکی ندارد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۳°