آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی از سه شنبه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:48 - دوشنبه 22 مهر 1398
مقررات منع رفت و آمد در بغداد لغو شد نخست وزیر عراق (با تأکید بر همراهی دولت با خواسته‌های مردم): ما با مردم عراق هستیم نخست وزیر عراق: برخی به دنبال سوءاستفاده از تظاهرات مردم و سیاسی کردن اعتراضات هستند پارلمان عراق اعلام كرد براي بررسي خواسته‌هاي تظاهركنندگان، امروز نشست فوق‌العاده برگزار مي‌كند نماینده آیت‌الله سیستانی: حملات به تظاهركنندگان، نيروهاي امنيتي و اموال عمومي در بغداد و شماري از استان‌ها را محكوم مي‌كنيم فرماندهی عملیات مشترک عراق: اوضاع در مقایسه با روزهای گذشته بهتر و تحت کنترل است رسانه‌های هم جهت با رژیم سعودی و آمریکا در تلاشند حتی با تصاویر جعلی یا قدیمی، به اعتراضات کنونی در عراق سمت وسوی خاص سیاسی دهند تک‌تیراندازان ناشناس دو نیروی امنیتی و دو شهروند عراقی را در بغداد کشتند
کد خبر : ۷۱۹۰۶۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
دور دوم مقدماتی فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا و نیز مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین سه شنبه ۱۹ شهریور پیگیری می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در مرحله دوم مقدماتی تیم‌ها به ۸ گروه ۵ تیمی تقسیم بندی شدند و مسابقات هر گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود.

برنامه این مسابقات در روز سه شنبه به شرح زیر است:
** سه شنبه ۱۹ شهریور:
* گروه یک:
گوام - فیلیپین در دده دو
مالدیو - چین در ماله
- تیم سوریه استراحت می‌کند.
- تیم‌های سوریه و مالدیو با ۳ امتیاز اول و دوم هستند. تیم‌های گوآم و فیلیپین بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.
 
* گروه دو:
تایوان - نپال در تایپه
کویت - استرالیا در الکویت
- تیم اردن استراحت می‌کند.
- تیم‌های کویت و اردن با ۳ امتیاز اول و دو هستند و تیم‌های تایوان و نپال بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.
 
* گروه سه:
کامبوج - بحرین در پنوم پن
هنگ کنگ - ایران (ساعت ۱۶:۳۰ - استادیوم ملی هنگ کنگ)
- تیم عراق استراحت کرد.
- تیم‌های یک امتیازی کامبوج، بحرین، هنگ کنگ و عراق به علت امتیاز انضباطی اول تا چهارم هستند.
 
* گروه چهار:
سنگاپور - فلسطین در کالانگ
یمن - عربستان در الرفاع بحرین
- تیم یمن به علت مشکلات امنیتی در این کشور از میزبانی محروم است و مسابقات خانگی این تیم در شهر الرفاع بحرین برگزار می‌شود.
 
* گروه پنج:
افغانستان - بنگلادش در دوشنبه تاجیکستان
- تیم افغانستان به علت مشکلات امنیتی در این کشور از میزبانی محروم است و مسابقات خانگی این تیم در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می‌شود.
قطر - هند در دوحه
- تیم عمان استراحت می‌کند.
- تیم‌های قطر و عمان با ۳ امتیاز اول و دوم هستند و تیم‌های هند و افغانستان بدون امتیاز در رده‌های سوم و
چهارم جای گرفتند.
 
* گروه شش:
مغولستان - تاجیکستان در اولان باتور
میانمار - ژاپن در یانگون
- تیم قرقیزستان استراحت می‌کند.
- تیم‌های تاجیکستان و مغولستان با ۳ امتیاز و به علت اختلاف امتیاز انضباطی اول و دوم هستند و تیم‌های قرقیزستان و میانمار بدون امتیاز و به علت اختلاف امتیاز انضباطی در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفته اند.
 
* گروه هفت:
اندونزی - تایلند در جاکارتا
مالزی - امارات در کوالالامپور
- تیم ویتنام استراحت می‌کند.
- تیم مالزی با ۳ امتیاز در صدر است و تیم‌های ویتنام و تایلند با یک امتیاز و به علت اختلاف امتیاز انضباطی دوم و سوم هستند. تیم اندونزی بدون امتیاز در رده چهارم قرار گرفته است.
 
* گروه هشت:
ترکمنستان - کره جنوبی در عشق آباد
سریلانکا - کره شمالی در کلمبو
- تیم لبنان استراحت می‌کند.
- تیم‌های ترکمنستان و کره شمالی با ۳ امتیاز و به علت اختلاف انضباطی اول و دوم هستند و تیم‌های لبنان و سریلانکا بدون امتیاز و به علت اختلاف انضباطی در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.


مرحله دوم این مسابقات تا ۹ ژوئن ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.
 
از هر گروه تیم‌های برتر و ۴ تیم دوم برتر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین و مرحله سوم و پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ راه خواهند یافت.

تیم قطر به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ مجوز حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده و نیازی به حضور در دور سوم مقدماتی جام جهانی ندارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۱°