اورژانس و شرایط انتقال بیمار به بیمارستان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:38 - پنجشنبه 26 تير 1399
کد خبر : ۷۱۹۲۱۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
سخنگوی اورژانس: با توجه به تعداد بالای ماموریت های اورژانس برای تطابق با نیازهای شهر این امکان وجود ندارد مریض را به بیمارستانی که تقاضا دارد انتقال داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

خالدی سخنگوی اورژانس کشور در ارتباط تلفنی با شبکه خبر گفت: در تهران روزانه 9 هزار تماس اورژانسی داریم که 3500 عدد منجر به ماموریت می شود بنابراین این امکان وجود ندارد که بیمار را به هر بیمارستانی که تقاضا دارد انتقال دهیم.

خالدی افزود: البته در شرایطی که بیمار جراحی هایریسکی انجام داده باشد و در بیمارستانی خاص پرونده داشته باشد و  در صورت مهیا بودن شرایط و شرایط بالینی بیمار این امکان وجود دارد که بیمار به بیمارستان خودش انتقال دهد. 

او افزود: با توجه به شرایط ترافیکی شهر تهران نیز انتقال بیمار مطابق با نیازهای تخصصی بیمار انجام می شود بر همین اساس شهر تهران به 4 منطقه تقسیم شده که در هر منطقه نیز تمام تخصص ها وجود دارد.

 سخنگوی اورژانس گفت: با توجه به شرایط بیمارستان های وزارت بهداشت و کامل بودن شرایط انتقال بیمار به بیمارستان هایی انجام می شود که کارهای اورژانسی انجام شود.

بیمارستان های دولتی به صورت 24 ساعته کادر پزشکی فعالیت دارند بنابراین بیشتر به بیمارستان های تحت نظر وزارت بهداشت و دولتی انتقال می یابند. 

او افزود: در شرایطی هم انتقال به نزدیکترین بیمارستان با توجه به شرایط بیمار انجام می شود.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°