نخست وزیر انگلیس در لوکزامبورگ هو شد+ فیلم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:46 - شنبه 27 مهر 1398
مدیر پژوهشکده حمل و نقل فضایی از برنامه‌ریزی برای ساخت بالن ارتباطی ۲۰ کیلویی با هدف افزایش ارتفاع پوشش‌دهی خبر داد سخنگوی صنعت برق: ماه گذشته ۱۵۰ مگاوات برق ماینرها به علت استفاده از برق ارزان‌ برای استخراج رمز ارزها قطع شد وزارت صنعت و نیرو در حال تهیه دستورالعمل اجرایی برای استفاده ماینرها از برق هستند رجبی مشهدی: با مشترکانی که بخواهند از برق ارزان برای استخراج رمز ارزها استفاده کنند، برخورد می‌کنیم رئیس سازمان چای کشور از پرداخت ۸۰ درصد مطالبات چایکاران خبر داد جهانساز: تاکنون ۱۲۴ هزار تن برگ سبز چای به ارزش ۳۳۷ میلیارد تومان از چایکاران خریداری شده است
کد خبر : ۷۱۹۴۹۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
نخست وزیر انگلیس که برای ملاقات با مقامات اتحادیه اروپا، به لوکزامبورگ رفته بود، هدف انتقاد مخالفان برگزیت قرار گرفت و "هو "شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
روزنامه ایندیپندنت نوشت: همزمان با این سفر، مخالفان بوریس جانسون و برگزیت، شعار می‌دادند: "برگزیت را متوقف کن" و "به خانه ات بازگرد".

**ژان کلود – یونکر، رئیس کمیسون اروپایی پس از دیدار با جانسون گفت: انگلیس هنوز نتوانسته برای جایگزینی توافق قبلی درباره مرز میان ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند، گزینه‌ای پیشنهاد دهد.
 
پیش از این دیدار، گفته می‌شد ممکن است نخست وزیر انگلیس از اتحادیه اروپا بخواهد تا مهلت برگزیت را سه ماه دیگر تمدید کند، اما دفتر بوریس جانسون اعلام کرد: نخست وزیر در دیدار با رئیس کمیسیون اروپایی به او گفته لندن، برای تمدید آماده نیست و تا ۳۱ اکتبر این اتحادیه را ترک خواهد کرد.
 

**خبر دیگر اینکه دیوان عالی انگلیس مشروعیت تعلیق جنجالی مجلس انگلیس را بررسی می‌کند. در صورتیکه دیوان عالی تعلیق مجلس را غیرقانونی اعلام کند، پارلمان بلافاصله تشکیل جلسه خواهد داد.

**همزمان رئیس حزب برگزیت گفت: انگلیس درگیر بزرگترین اختلاف‌ها از زمان جنگ داخلی قرن هفدهم این کشور شده است. "نایجل فاراژ "که از سال ۲۰۱۹ رهبر حزب برگزیت شده، پیش بینی کرد: زمان خروج از اتحادیه اروپا بار دیگر به تعویق خواهد افتاد، زیرا مجلس عوام تلاش‌های بوریس جانسون را برای دستیابی به توافقِ آخرین دقیقه‌ای با اتحادیه اروپا رد کرد.
 
انگلیس ۴۶ روز دیگر مهلت دارد تا درباره چگونگی خروج از اتحادیه اروپا به توافق برسد یا بدون توافق این اتحادیه را ترک کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°