پیش بینی نودمین شهرآورد پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:31 - پنجشنبه 01 آبان 1399
کد خبر : ۷۳۰۹۴۵
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
رضا عنایتی بازیکن پیشین استقلال و سپهر حیدری بازیکن پیشین پرسپولیس با حضور در برنامه چهارسوی لیگ پیش بینی خود را درباره نودمین شهرآورد پایتخت گفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نودمین شهرآورد پایتخت فردا یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. در نظرسنجی چهارسوی لیگ از بینندگان درباره پیش بینی نتیجه شهرآورد نودم پایتخت سوال شد.
 
پیش بینی نودمین شهرآورد پایتخت از نگاه پرسپولیس و استقلال
رضاعنایتی بازیکن پیشین استقلال با حضور در برنامه چهارسوی لیگ از حضور خود در تیم استقلال و 7 شهرآورد پایتخت گفت و افزود: اخرین شهرآوردی که حضور داشته ام سال 94 بوده است.
 
پیش بینی نودمین شهرآورد پایتخت از نگاه پرسپولیس و استقلال
 
عنایتی درباره بازی فردا بین دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: باید امکانات بهتر در اختیار تماشاگران قرار گیرد تا با خوشحالی بیشتر برای تماشای بازی فوتبال به استادیوم بیایند. 
 
او گفت: شهرآورد پایتخت نشان داده که جدول و نتایج آن نقشی در برد و باخت و بازی ندارد بلکه شرایط روحی روانی مهم است.
 
عنایتی درباره شهرآورد فردا یکشنبه گفت: از نظر من بعد روانی بسیار مهم است و مطمئن هستیم استقلال با انگیزه بیشتر به میدان خواهد آمد و شایستگی برد را دارد. 
 
سپهرحیدری بازیکن پیشین پرسپولیس درباره حضور خود در تیم پرسپولیس و شهراوردهای پایتخت گفت: در 7 شهرآورد حضور داشته ایم و آخرین شهرآوردی که حضور داشته ایم سال 90 بوده است.
 
پیش بینی نودمین شهرآورد پایتخت از نگاه پرسپولیس و استقلال
 
حیدری درباره نحوه بازی پرسپولیس در لیگ نوزدهم گفت: مربی جدید سیستم 2-4-4 این تیم را بهم زد. پرسپولیس از نظر هماهنگی در بازی ها مشکلی نداشت و تماشاگر پسندتر بازی کرده است البته برگشت پرسپولیس به جایگاه قبلی خود دور از انتظار نیست. 
 
او با بیان اینکه استقلال نیز تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد گفت: اما پرسپولیس از هر لحاظ شایسته پیروزی است و از نظر روحی و روانی نیز پرسپولیس در جایگاه بهتری نسبت به استقلال قرار دارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۲°