مدارس مناطق سیل زده پذیرای دانش آموزان در اول مهر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:16 - شنبه 21 تير 1399
کد خبر : ۷۳۱۲۰۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
با همت نهاد‌های مسئول، گرو‌ههای مردم نهاد و مردم مناطق سیل زده کار بازسازی بیشتر مدارس و فضا‌های آموزشی آسیب دیده از سیل به پایان رسیده و فردا دانش آموزان این مناطق سرکلاس‌ها حاضر می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: برای بازسازی و بهره‌برداری از مدارس تا آغاز سال تحصیلی، کار‌ها بی‌وقفه انجام می‌شود ودر آغاز سال تحصیلی هیچ دانش‌آموزی بدون کلاس درس نخواهد بود.

محمدرضا حیدری درباره شایعات منتشر شده مبنی بر آماده نشدن مدارس این مناطق تا آغاز سال تحصیلی افزود: با وقوع سیل در استان لرستان، برخی مدارس شهرستان پلدختر به شدت دچار آبگرفتگی شده و برخی مدارس دیگر دچار آسیب‌های شدیدتر شدنر که نیازمند تخریب و بازسازی مجدد شدند.

وی افزود: در اثر سیل در شهرستان پلدختر ۱۴ مدرسه با ۸۸ کلاس درس تخریب شدند که تعداد مدارس تعمیری ۳۵ مورد با ۱۴۵ کلاس درس است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: قرار است تا اول مهرماه حدود ۲۱ مدرسه مشتمل بر۱۲۲ کلاس درس را بازسازی و تحویل آموزش و پرورش دهیم و الباقی پروژه‌هایی که علاوه بر مدارس آسیب‌دیده به عنوان فضای آموزشی جدید احداث می‌شوند نیز تا مهرماه سال آینده بهره‌برداری خواهیم کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°