ورشکستگی شرکت گردشگری انگلیس

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:31 - شنبه 23 آذر 1398
آمریکا ۲ فرد و ۱۸ شرکت لبنانی و غیرلبنانی را به علت حمایت از حزب‌الله تحریم کرد آمریکا: برای مقابله با تهدید بزرگمان (حزب‌الله) هر کاری می‌کنیم هیئت آمریکا در نشست بین‌المللی‌ صلیب‌ سرخ و هلال احمر، از صدور بیانیه آثار منفی تحریم‌ها بر کمک‌های انسان‌دوستانه جلوگیری کرد کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا بندهای استیضاح ترامپ را تصویب کرد «سوءاستفاده از قدرت» و «کارشکنی در کنگره» ۲ اتهام مطرح‌شده در استیضاح ترامپ است تظاهرکنندگان معترض به سیاست‌های آمریکا در قبال کره جنوبی در سئول: ما مستعمره آمریکا نیستیم؛ ما دستگاه خودپرداز نیستیم آمریکا چندی پیش از کره جنوبی خواسته بود برای استقرار نظامیانش در این کشور سالانه ۶۰ میلیارد دلار بپردازد معاون وزیر دفاع آمریکا در امور آمادگی و کارکنان، کناره‌گیری از سمت خود را اعلام کرد دو روز پیش نیز دستیار وزارت دفاع آمریکا در امور آسیا ـ اقیانوسیه از سمت خود کناره‌گیری کرد وزیر خارجه چین: آمریکا با حملات لفظی و اعمال فشار بر چین، اعتماد متقابل را به شدت خدشه‌دار کرده است خبرگزاری شینهوا: چین و آمریکا بالاخره بر سر سند مرحله اول پایان نبرد تعرفه‌های تجاری به توافق رسیده‌اند سازمان ملل: قانون جدید هند برای اعطای تابعیت، اقدامی تبعیض‌آمیز علیه مسلمانان است بر اساس این طرح به اقلیت‌های مذهبی کشورهای همسایه هند امتیاز شهروندی داده می‌شود اما مسلمانان مشمول آن نمی‌شوند
کد خبر : ۷۳۱۳۱۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
بیش از ۶۰۰ هزار گردشگر انگلیسی در پی ورشکستگی یک شرکت گردشگری، در خارج از این کشور سرگردان شده اند و امکان بازگشت به انگلیس را ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این بزرگترین بحران در زمینه بازگرداندن شهروندان انگلیسی از جنگ دوم جهانی تاکنون است. قدیمی‌ترین شرکت گردشگری بین المللی انگلیس، موسوم به توماس کوک، روز جمعه اعلام ورشکستگی کرده. با ورشکست شدن این شرکت، ۹ هزار نفر در انگلیس و ۲۲ هزار تن از کارکنان شعبات این شرکت در خارج انگلیس، بیکار خواهند شد. برنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موسوم به برگزیت، یکی از عوامل ورشکستگی این شرکت، و دیگر شرکت‌های تولیدی و خدماتی در انگلیس اعلام شده است.
انجمن شرکت‌های خودروسازی اروپا هم در بیانیه‌ای با اشاره به آثار فاجعه بار خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه هشدار داد: چنین حادثه‌ای به منزله زلزله‌ای در بخش تولید خودرو در اروپاست. انجمن‌های تولید کنندگان اروپایی تصریح کرده اند خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه حدود ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون یورو، هزینه اضافی به صنعت خودروسازی اروپا تحمیل می‌کند.
جدال برای ماندن انگلیس در اتحادیه و یا خروج بدون توافق از آن به چالشی بین المللی در اروپا منجر شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۰°