بانک‌ها به حل مشکل نقدینگی فعالان اقتصادی بیایند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:55 - دوشنبه 16 تير 1399
کد خبر : ۷۳۲۲۳۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
دادستان کل کشور در سومین جلسه ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی بر حمایت از رزمندگان جنگ اقتصادی تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سومین جلسه ستاد اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی استان آذربایجان شرقی در سال ۹۸ در قوه قضائیه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور تشکیل شد.

در این جلسه دادستان کل کشور با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن بر مقاومت در برابر دشمنان تأکید کرد و فعالان اقتصادی را رزمندگان جنگ اقتصادی دانست و گفت: در این جنگ بایستی مردان صاحب فکر و اندیشه و سرمایه در راستای حل مشکلات اقتصادی، مردانه و حسین وار به میدان بیایند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری حل جهادگونه مشکلات قضایی و حقوقی بخش خصوصی در چارچوب قوانین را از جمله سیاست‌های راهبردی قوه قضائیه در جنگ اقتصادی اعلام کرد و افزود: مدیران اجرایی و بانک‌ها مکلّف اند با رؤسای دادگستری و دادستان‌ها در حل مشکلات بخش خصوصی همکاری کنند.

او کمبود نقدینگی را از جمله مشکلات بخش اقتصادی عنوان کرد و از رؤسای بانک‌ها خواست تا در حل مشکل نقدینگی فعالان اقتصادی گام بردارند و تسهیلات را به کسانی که چرخ اقتصاد مملکت را به گردش درمی آورند بدهند.

در ابتدای این جلسه رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی یکی از راهکار‌های مبارزه با مظاهر فساد به ویژه مفاسد اقتصادی را فراهم کردن زمینه برای سرمایه گذاران مشروع و مولّد عنوان کرد که در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان صورت می‌گیرد.

موسی خلیل الهی از احیای ۱۴ کارخانه با ۱۵۰۰ کارگر در استان را از جمله اقدامات ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان برشمرد.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۲°