طرح رتبه‌بندی معلمان از اول مهر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:23 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۷۳۳۳۰۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
محسن حاجی میرزایی در حاشیه نخستین حضورش در کمیسیون مجلس بر حل مشکلات فرهنگیان تاکید کرد و از اجرای طرح رتبه بندی معلمان از اول مهرماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محسن حاجی میرزایی در حاشیه نخستین حضور خود در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبرنگار ما افزود: با توجه به اینکه در شروع سال تحصیلی هستیم گزارشی از اقداماتی که برای آغاز سال تحصیلی انجام شد به استحضار اعضای کمیسیون رساندم و درباره مشکلات بحث کردیم و نمایندگان دیدگاه‌های خود را بیان کردند و تلاش می‌کنیم برای حل مشکلات اقدام کنیم.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: فرصت کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش مغتنم می‌شماریم و امیدواریم با کمک نمایندگان از مشکلات کم کنیم.
 
 حاجی میرزایی با اشاره به اینکه حدود دو هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان پیش بینی شده است، گفت: آیین نامه‌ای را در این باره تهیه کردیم که در دستور کار دولت است و پس از تصویب دولت، ​ ابلاغ و اجرا می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره جذب حق التدریسی‌ها گفت:​ دولت بر اساس قانون، آیین نامه را تدوین و ابلاغ کرده است، برخی مشکلاتی را به آن وارد دانسته اند که راه اصلاح این آیین نامه کمیسیون تطبیق مجلس است.

او ادامه داد: اگر اقدام دولت از نظر مجلس با قانون مغایر باشد، ​ دولت اصلاحات لازم را اعمال می‌کند و اگر مغایر نباشد اجرایی خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °