تغییر حداکثر فشار دشمن به حداکثر خواهش

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:04 - يکشنبه 17 فروردين 1399
کد خبر : ۷۳۳۶۲۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در حال تبدیل حداکثر فشار دشمن به حداکثر خواهش آنان هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر پاسدار"حسین سلامی" در دومین روز از بیست و سومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه با بیان اینکه برای جلوگیری از جنگ باید ظرفیت غلبه بر جنگ پیدا کنیم و این استراتژی ماست، گفت: ما در جهات مختلف با همه قدرت استکبار درگیر هستیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز حتی نسبت به سال گذشته احساس عزت و سرافرازی بیشتری میکنیم، گفت: خداوند متعال به امام حکیم و فرزانه انقلاب ما آبرویی جهانی بخشیده است و این حقیقت را می‌توانیم از ماجرا‌هایی که بر ما گذشت، دریابیم.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان ما افسرده و پژمرده و مستاصل هستند، گفت: بسیاری از دستاوردهایمان را نمی‌توانیم به زبان بیاوریم و فرماندهان ما از بیان آن‌ها معذورند، اما به طور قطع این مجاهدت‌ها نزد خداوند متعال محفوظ است.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه هیچ گوهر گرانقدری در عالم به خودی خود به دست نمی‌آید، خاطرنشان کرد: امروز رزمندگان ما در نیروی زمینی سپاه بر فراز قله‌ها با چشمان تیزبین از امنیت ملت ایران صیانت میکنند؛ دریادلان ما عزتی بی مثال را برای اسلام، مسلمانان و نظام مقدس جمهوری اسلامی آفریدهاند؛ نیروی هوافضای ما زبان و دستان دشمنان را قفل زده است.
وی افزود: نیروی قدس ما امروز راه سیطره کفار بر مسلمانان را بسته و بسیج محشری را در همراهی و همدلی با مردم به پا کرده است؛ علمای ما نیز دوشادوش مردم در مشکلات و آلام آنان را همراهی میکنند.
فرمانده کل سپاه در ادامه با تاکید بر اینکه امروز در جنگ همه جانبه با دشمن قرار داریم، گفت: ما در جهات مختلف با همه قدرت استکبار درگیر هستیم و در حال تبدیل حداکثر فشار دشمن به حداکثر خواهش آنان هستیم، پس همه باید قدرتمندانه ادامه دهیم و در هیچ نقطه‌ای سست نشویم.
وی با تاکید بر اینکه نیرو‌های ما با فرمان مبارک رهبر عزیز و حکیم انقلاب اسلامی جنبه نظامی سپاه را تقویت میکنند، اظهار کرد: امروز نیروی زمینی ما به سمتی میرود که ظرفیت تعقیب مستکبران را در هر نقط‌های از منطقه پیدا میکند و میدان نبرد آن‌ها دیگر تنها صخره‌های غرب و دشت‌های جنوب نیست.
سرلشکر سلامی افزود: نیروی دریایی ما امروز آماده می‌شود تا قلمرو قدرت دریایی خود را گسترش دهد تا بتواند دشمنان را در دور دست‌ها تعقیب کند، در نیروی هوافضای سپاه نیز دقت، شدت و قدرت سلاح‌های ما آنقدر افزایش مییابد تا هر موقعیتی از دشمن را به هر اندازه که بخواهد، به آتش بکشد.
فرمانده کل سپاه در ادامه تاکید کرد: ما برای جلوگیری از جنگ باید ظرفیت غلبه بر جنگ پیدا کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه این فقط ما نیستیم که پاسدار مردم هستیم، آن‌ها هم پاسدار ما هستند و مصداق بارز این پاسداری را در پاسخ قاطع مردم به استکبار جهانی در پی تروریست خواندن سپاه شاهد بودیم.
فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: مردم قاعده انقلابند و رهبری قائمه آن و از اتصال آن‌ها بنای با عظمت این تمدن نوپا مستحکم می‌شود؛ ما در آخرین فراز و گردنه سخت قرار داریم و به طور قطع از این فراز نیز عبور خواهیم کرد، پس محکم و مستحکم گام بردارید.
برچسب ها: تحریم ، سردار سلامی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۸°