مرز خسروی فعلا باز نمی شود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:37 - چهارشنبه 14 خرداد 1399
کد خبر : ۷۳۴۴۷۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: متاسفانه مرز خسروی همچنان بسته است و شرایط بازگشایی آن فعلا فراهم نیست، زائران به مرز مهران مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار محسن فتحی‌زاده فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در جمع خبرنگاران افزود: متاسفانه مرز خسروی همچنان بسته است و فعلا شرایط بازگشایی آن نیست و افرادی که به آن‌ها اعلام شده بود از مرز خسروی عبور کنند باید به مرز مهران مراجعه کنند.
 
مرز خسروی از دو روز پیش به دلیل حوادث عراق و به درخواست طرف عراقی بسته شد.

فتحی‌زاده گفت: عملیات اربعین از چند روز گذشته آغاز شده است و خوشبختانه در مرز‌های مهران، چذابه و شلمچه هیچ مشکلی نداریم و جریان عبور از مرز‌ها ادامه دارد.
 
وی افزود: عبور خودرو‌های کاپوتاژی از مرز مهران به واسطه حجم زیادی که دارد ممنوع شده است.

وی گفت: فرآیند صدور گذرنامه و برگ‌تردد اربعین هم به خوبی در حال انجام است و بیش از ۲۴۰ هزار در خواست ارسال شده که نزدیک ۱۸۰ هزارتا برگ تردد چاپ شده است.

فتحی‌زاده گفت: افرادی که درخواست برگ تردد دارند، کدملی را به سرشماره ۱۱۰۳۰۰۰۰۱۰ ارسال کنند و کد تحویل مرسوله را دریافت و پس از مراجعه به اداره پست محله برگ تردد را دریافت کنند.

وی گفت: توصیه امنیتی خاصی که به زائران دارم این است که زائران هنگامی که به آن سوی مرز مراجعه می‌کنند فقط با خودرو‌های مورد تایید تردد کنند و برای تردد از مسیر‌های اصلی عراق عبور کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۸°