دهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:05 - پنجشنبه 19 تير 1399
کد خبر : ۷۳۴۵۴۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
دهمین دوره از نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف با حضور کارجویان و دانشجویان کار خود را آغاز کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 استخدام، آموزش و کارآموزی، مراکز دولتی و کارآفرینی و خدمات شغلی چهار محور اصلی برپایی این نمایشگاه است.
 
محمد شریف خانی دبیر دهمین نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف گفت: این نمایشگاه فضایی را برای تعامل با کارجویان و دانشجویان ایجاد می‌کند و دانشجویان ضمن تعامل با این شرکت‌ها با مشاغل مختلف آشنا و سابقه فعالیت علمی و کاری خود را ارائه می‌دهند که در نهایت منجر به کسب شغل و جذب در بازار کار می‌شود.

وی افزود: حدود ۴ هزار نفر از طریق این نمایشگاه در سال‌های گذشته وارد بازار کار شده اند و اکنون فرصت شغلی برای ۲۰ گروه ایجاد شده است که هر کس بر اساس تخصص خود در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کند.

آقای شریف خانی با بیان اینکه کارجویان و دانشجویان توانایی خود را با توجه به نیاز بازار کار می‌سنجند و در این نمایشگاه فرصت‌های شغلی برای آن‌ها ایجاد می‌شود گفت: در این نمایشگاه فضای کار در حوزه‌های صنعتی، مدیریتی، هنری و علوم انسانی برای جذب دانشجویان و کارجویان ایجاد می‌شود.

ایجاد فضای کار مناسب با حضور کارفرما و کارجو در دهمین نمایشگاه کار
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف گفت: در دهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف فضای مناسبی برای برقراری ارتباط میان کارفرما و کارجو ایجاد شده است.

آقای محمدرضا موحدی در حاشیه آغاز به کار دهمین نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: در شرایط اقتصادی کشور یکی از حوزه‌هایی که می‌تواند به شدت اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار دهد، حوزه اقتصاد دانش بنیان است که هم اکنون در حال توسعه است.

وی با بیان اینکه پیشرفت خوبی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این حوزه ایجاد شده است، گفت: در دهمین دوره نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط میان کارفرما و کارجو ایجاد می‌شود که معمولا تعداد زیادی از دانشجویان به این نمایشگاه مراجعه می‌کنند تا بتوانند شغل موردنیاز و توان خود را به دست آورند.

وی گفت: تاکنون دانشجویان برای حضور در این نمایشگاه استقبال خوبی کرده اند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۸°