کاهش سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه داران

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:06 - يکشنبه 11 خرداد 1399
کد خبر : ۷۳۴۶۳۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی: سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه داران کاهش یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر در برنامه پیگیری گفت: از ساعت صفر بامداد امروز سه شنبه ۱۶ مهر ماه سوخت گیری با کارت جایگاه داران در پمپ بنزین‌ها از ۳۰ لیتر به ۲۰ لیتر کاهش یافت.
وکیل زاده گفت: این کاهش سوختگیری با کارت جایگاه داران بصورت ملایم و مداوم انجام شده است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با اشاره به اینکه در مرحله اول سوختگیری با کارت جایگاه داران از ۶۰ لیتر به ۳۰ لیتر کاهش یافت گفت: در مرحله اول کاهش سوختگیری با کارت جایگاه داران ۱۰ درصد سوختگیری با کارت سوخت شخصی انجام شد.
وکیل زاده افزود: مصرف کنندگان می‌توانند با کارت شخصی خودشان در جایگاه‌های سوخت همان ۶۰ لیتر را سوخت گیری کنند.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی افزود: وقتی سوختگیری با کارت جایگاه تا ۴۰ لیتر بود ۷۵ درصد سوختگیری‌ها با کارت جایگاه داران انجام می‌شد و وقتی رسیدیم به ۳۰ لیتر حدود ۵۸ تا ۶۰ درصد سوختگیری‌ها با کارت جایگاه داران پاسخگو بود و نیازی نبود مصرف کنندگان دوبار از کارت جایگاه داران استفاده کنند یا به جایگاه دیگری بروند.
وکیل زاده همچنین افزود: این کاهش سوختگیری با کارت سوخت جایگاه داران قرار بود ۱۵ لیتر باشد که فعلا به ۲۰ لیتر اکتفا کردیم.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده ها‌ی نفتی همچنین از مردم خواست درصورت مشاهده هر گونه تخلفی در جایگاه‌های پمپ بنزین به شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

 

 

برچسب ها: سوخت گیری ، کارت ، جایگاه
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۶°