جزئیات اعتبار و بازیابی رمزهای کارت سوخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:36 - سه‌شنبه 04 آذر 1399
کد خبر : ۷۳۴۷۵۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
مدیرعامل شرکت پخش و پالایش نفت درباره اعتبار رمزهای کارت سوخت گفت: اگر فردی رمز خود را به خاطر داشته باشد نیاز به هیچ اقدامی ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وکیل زاده در گفتگوی تلفنی با خبرنگار این شبکه درباره اطلاعیه شرکت متبوعش در خصوص استفاده افراد از ۴ رقم کدملی به عنوان رمز کارت سوخت تا ۳۰ مهرماه گفت: زمانی که مالکان خودرو کارت خود را دریافت می‌کنند، معمولا اقدام به تغییر رمز آن می‌کنند؛ چنانچه این کارت‌ها مدتی استفاده نشود، رمز‌هایی که انتخاب کرده اند دیگر فعال نیست و یا فراموش می‌شوند؛ بنابراین تمهیداتی اتخاذ کردیم که تا مدت محدودی مالکان هم از کد انتخابی خود و هم از ۴ رقم آخر کد ملیشان برای رمز کارت سوخت خود استفاده کنند.

او افزود: در دوره قبلی نیز بر همین اساس تغییراتی در سیستم ایجاد کردیم تا افراد متقاضی بدون مشکل رمز خود را بازیابی کنند.

وکیل زاده ادامه داد: البته اگر فردی رمز خود را به خاطر داشته باشد نیاز به هیچ اقدامی ندارد.

او در پاسخ به این سوال که اگر کسی دسترسی به شماره ملی مالک قبلی نداشته و رمزی در اختیار ندارد، تکلیف او چیست، گفت: این افراد باید به مراکز حذف رمز شرکت ملی پخش مراجعه کنند.

او افزود: در سایت NIOPDC.IR آدرس مراکز حذف به طور کامل درج شده که مالکان با مراجعه به این اماکن و همراه داشتن اصل کارت سوخت می‌توانند رمز جدید دریافت کنند.

وکیل زاده توصیه کرد: مردم با تلفن شبانه روزی این شرکت به شماره ۰۹۶۲۷ می‌توانند مشکلات و نظرات خود را به ما منتقل کنند.

مدیر عامل شرکت پخش و پالایش نفت همچنین درباره صدور کارت‌های جدید و رسوب حدود یک میلیون از این کارت‌ها در دفاتر پستی توضیحاتی ارائه کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۰°