رونمایی از تحویل سند تک برگی واحد‌های مسکن پردیس

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:43 - يکشنبه 17 فروردين 1399
کد خبر : ۷۳۴۹۹۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶
مراسم رونمایی و تحویل سند تک برگی برای واحد‌های مسکن مهر پردیس با حضور مدیرعامل این شهرک برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مهدی هدایت در این مراسم همچنین از راه اندازی بورس مسکن خبر داد و گفت: واگذاری سند عرصه و اعیان باعث نشاط در میان مردم این شهر جدید می‌شود.
 
وی افزود: فروش عرصه مسکن مهر ظرفیت خوبی برای مالکان مسکن مهر و برای واحد‌های آن‌ها ارزش افزوده ایجاد می‌کند و قطعا منابع حاصل از این اقدام در پروژه‌های مسکن مهر هزینه می‌شود.
 

هدایت از راه اندازی بورس مسکن در پردیس خبر داد و گفت: قصد داریم به کمک اتحادیه املاک پردیس، بورس مسکن راه اندازی و سامانه‌ای ایجاد می شود تا در خرید و فروش مسکن مهر نظارت بیشتری صورت بگیرد.

مدیر عامل پردیس ادامه داد:هدف از این اقدام جلوگیری از دادن قیمت‌های متفاوت از سوی دلالان سرپایی است چرا که ما مشکلی با مشاوران املاک ثبت شده نداریم.

هدایت تصریح کرد:از هفته آینده ۱۰ نفر از همکاران حفاظت اراضی شرکت عمران در مقابل درب ورودی کارگزاری مسکن مهر مستقر خواهند شد تا جلوی دلالان سرپایی را بگیرند.

تحویل سند تک برگی واحد‌های مسکن مهر در پردیس

مدیر عامل شهر جدید پردیس در خبر دیگری از اجرایی شده مترو پردیس از اواخر آبان ماه امسال خبر داد و گفت: را اندازی مترو  از اولویت‌های شرکت عمران پردیس است که با ورود قرارگاه خاتم و یک مشاور وابسته به قرارگاه خاتم اقدامات لازم برای آزمایش خاک انجام شده است و در حال حاضر در مرحله طراحی و خروجی نقشه‌ها است.
او افزود: پیش بینی می‌شود از آخر آبان ماه امسال(98) مترو پردیس وارد فاز اجرایی شود.
 
مدیر عامل شهر جدید پردیس ادامه داد:تمام اراضی پردیس از طریق فراخوان و یا تهاتر با سازندگان مسکن در جهت تکمیل مسکن مهر به فروش رفته و دوباره در پروژه‌های مسکن مهر هزینه و مصرف خواهد شد.

وی ادامه داد:برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر زیر بار استقراض و اخذ وام از بانک‌های عامل شدیم که از ظرفیت تبصره ۸ قانون بودجه امسال به ما اجازه داد تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان وام با نرخ سود ۱۸ درصد دریافت کنیم تا واحد‌های مسکن مهر زودتر و بهتر و مناسب‌تر تحویل متقاضیان شود.

هدایت در خصوص فروش عرصه به متقاضیان مسکن مهر گفت:این اقدام منبعی برای تکمیل واحد‌های مسکن مهر پردیس خواهد بود و می‌تواند منابع حاصل از فروش عرصه در جهت تکمیل واحد‌ها و تاسیسات زیربنایی به کار گرفته و هزینه شود.

مدیر عامل پردیس افزود:تاکنون عرصه  ۱۰ هزار و ۶۹۷ واحد مسکونی مهر به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان به متقاضیان به فروش رفته که همین مبلغ صرف پروژه‌های مسکن مهر می‌شود.

وی ادامه داد:در پردیس چندین مدرسه به آموزش و پرورش و مدارس اجتماع محور تحویل داده ایم تا در این بخش نیز به مردم خدمات رایگان بدهیم.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسجد و مدارس و مجتمع‌های تجاری را ادامه می‌دهیم افزود:با رفع معارض کمربندی شرقی فاز ۸ که ۹۸ درصد آن تکمیل شده در روز‌های آینده افتتاح می‌شود.

وی از کلنگ زنی و پیشرفت 30 درصدی خدمات روبنایی و سرای محله در فاز ۸ خبر داد.
 
او با بیان اینکه در فاز ۱۱ پردیس مشکل تامین آب شرب وجود ندارد، گفت: از شروع عملیات اجرایی در فاز ۸ پردیس از سال ۹۱ تا اواخر سال گذشته ۶۷۲۰ انشعاب آب تحویل داده شده بود، اما در این مدت و چند ماه گذشته ۷۲۰۰ انشعاب آب و فاضلاب نصب شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۸°