قدردانی بسیج از سازمان اطلاعات سپاه برای بازداشت "روح‌الله زم"
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:05 - پنجشنبه 23 مرداد 1399
کد خبر : ۷۳۴۹۹۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
سازمان بسیج مستضعفین در پی بازداشت سرشبکه فتنه انگیز و خبیث رسانه معاند "آمد نیوز" در پیامی از سازمان اطلاعات سپاه قدردانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
متن پیام قدردانی بسیج مستضعفین بدین شرح است:

عمل انقلابی و به هنگام پاسداران گمنام امام زمان (عج) در به دام انداختن و دستگیری جاسوس فتنه گر و نوکر سرویس‌های جاسوسی بیگانه دستاوردی شگرف در کارنامه زرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشتی آهنین بر دهان یاوه سرایان همسوی رسانه‌های خائن است که در ایجاد یاس، نومیدی و تفرقه افکنی در میان ملت شریف اسلامی از هیچ تلاشی فروگزار نمی‌کنند.

سر شبکه، عوامل و گردانندگان این رسانه زبون، پلیدانی دشمن شاد کن و هم نوا با سرویس‌های اطلاعاتی چند کشور با محوریت رژیم امریکای خیانتکار بودند که نسخه حیات بخش اسلام و حاکمیت قرآن و ولایت فقیه را تهدیدی در برابر مطامع ننگین خود می‌دیدند و در پهنه رسانه‌ها به وارونه سازی، فریب و برچسب زنی و انگاره سازی روی آورده بودند.

خداوند متعال را شاکریم که در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و در پرتورهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز در ایامی که خیل عظیم مشتاقان به دیار حسینی رهسپار هستند، الطاف جلیه خود را شامل این ملت عزیز و حسینی نمود و بارزه‌ای از قدرت اسلام و پاسداران ولایت را با دستگیری این عنصر مزدور و دین فروش متجلی ساخت.

سازمان بسیج مستضعفین با قدر شناسی از این حرکت بهنگام و انقلابی، از دستگاه امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پاسداران گمنام امام زمان (عج) که همگی افتخار عضویت در نهاد عظیم بسیج را دارند قدردانی نموده و یقین واثق دارد سپاه قلل افتخار را با افتخار به پیش برده و تا اهتراز پرچم اسلام بر فراز قلل جهان و نابودی صهیونیسم و رژیم امریکای مستکبر لحظه‌ای از پای نخواهد نشست.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۸°