اولین باخت در کارنامه ویلتموس

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:50 - پنجشنبه 08 اسفند 1398
کد خبر : ۷۳۵۰۵۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
ایران 0 _ 1 بحرین
در دقیقه 65 بحرینی ها از روی نقطه پنالتی گل اول را وارد دروازه ایران کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ملی پوشان فوتبال ایران پس از دو دیدار برابر هنگ کنگ و کامبوج و کسب حداکثر امتیازات بازی ها، حالا به منامه آمده تا سومین دیدار خود را برگزار کنند. آن‌ها باید در این بازی برابر تیم ملی بحرین قرار بگیرند که تاکنون توانسته به ۴ امتیاز دست پیدا کند.
 
تیم ملی بحرین:

سید محمد جعفر
عبدالله هزاع
سید مهدی باقر
ولید الحیام
احمد بوغمار
محمد الحردان
عبدالوهاب المالو
جاسم الشیخ
مهدی حمیدان
سید ضیا سعید
عبدالله یوسف


سرمربی: هلیو سوسا


تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند
حسین کنعانی زادگان
مجید حسینی
میلاد محمدی
رامین رضاییان
احسان حاج صفی
امید ابراهیمی
محمد محبی
مهدی طارمی
کریم انصاری فرد
سردار آزمون


سرمربی: مارک ویلموتس
 
 
دقایق حساس:

دقیقه ۳ – اولین حرکت مهم بازی در این دقیقه اتفاق افتاد و کریم انصاری فرد از روی خط محوطه جریمه با شوتی محکم دروازه بحرین را تهدید کرد، اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹ – خطرناک‌ترین موقعیت تیم ملی در این دقیقه اتفاق افتاد و پاس دیدنی طارمی در موقعیتی خوب به حاج صفی رسید، اما ضربه کاپیتان تیم ملی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
دقیقه ۲۳ – یک موقعیت دیگر برای ملی پوشان ایران شد، اما باز هم مدافعان بحرینی در آفسایدگیری موفق بودند.

دقیقه ۳۲ – شوت بحرینی‌ها با واکنش مدافع ایران راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۲ – کرنر بحرینی با ضربه سر خطرناک هافبک این تیم دروازه ایران را به شدت تهدید کرد، اما این فرصت از بالای دروازه ایران به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴ – سید سعید موقعیت کاملا خطرناکی روی دروازه ایران داشت، اما ضربه او از زاویه بسته با خوش شانسی ایران به بیرون رفت.
 
دقیقه ۳۵ – ضربه سر حمیدان به دروازه ایران با دو ضرب توسط بیرانوند مهار شد.

دقیقه ۳۶ – موقعیت سازی فوق العاده محبی شرایط ضربه زنی را برای سردار مهیا کرد، اما ضربه سنگین سردار راهی بیرون از زمین شد.

دقیقه ۳۷ – نفوذ رامین رضاییان با برخورد مشکوک وی با مدافع بحرینی در محوطه جریمه بحرینی‌ها ادامه یافت، اما برخلاف بازیکنان ایران، داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۴۴ – ضربه احسان حاج صفی در آخرین دقایق نیمه اول، از فاصله‌ای دور و از روی ضربه ایستگاهی توسط دروازه بان بحرینی مهار شد.
 
دقیقه ۴۸ - اولین موقعیت در نیمه دوم برای ایران به وجود آمد و در حالیکه کریم انصاری‌فرد می‌توانست استفاده بهتری از موقعیت به دست آمده کند موفق نشد و توپ او توسط مدافعان تیم بحرین گرفته شد.

دقیقه ۴۹ - یک موقعیت خوب دیگر برای ملی پوشان ایران در این دقیقه به وجود آمد، اما باز هم توپ راهی به دروازه بحرین نیافت.

دقیقه ۵۱ - حمله سریع دیگر ملی پوشان ایران باعث رسیدن توپ پشت محوطه جریمه به مهدی طارمی شد، اما ضربه او توسط گلر بحرینی مهار شد.

دقیقه ۵۲ - بحرینی‌ها که به دنبال دور کردن تیم ملی ایران از دروازه خود بودند در این لحظه با یک ضد حمله سعی در تهدید دروازه ایران داشتند، اما توپ ارسالی مهاجم این تیم از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳ - باز هم یک فرصت دیگر برای ملی پوشان ایران که تفاوت زیادی با نیمه اول دارند. ارسال رامین رضاییان با ضربه سر مهدی طارمی فرصت بسیار خطرناکی روی دروازه بحرین به وجود آورد، اما ضربه او با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸ - ضربه مهاجم بحرینی پس از مدت‌ها به دروازه ایران رسید و توسط بیرانوند مهار شد.

دقیقه ۶۰ - موقعیت فوق العاده‌ای در این دقیقه نصیب بحرینی‌ها شد، اما ضربه مهاجم این تیم با سماجت و برخورد به پای مدافع تیم ملی به کرنر رفت.
 
دقیقه ۸۶ – موقعیت خوبی پشت محوطه جریمه برای مهاجمان تیم ملی به وجود آمد، اما آزمون موفق نشد مهاجم دیگر تیم ملی را صاحب توپ کند.

دقیقه ۸۷ – یکی از طلایی‌ترین موقعیت‌های ایران در این دقیقه به وجود آمد، اما سردار آزمون نتوانست آن را به گل تبدیل کند و توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°