افزایش ۲ و نیم برابری حمل و نقل زائران اربعین

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:00 - چهارشنبه 25 تير 1399
کد خبر : ۷۳۵۰۷۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: مدیریت و تمهیدات در نظر گرفته شده برای زائرین اربعین جزء موارد بی نظیر در دنیا است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
قربانی در ارتباط تلفنی با پیگیری شبکه خبر با بیان اینکه در سفر‌های حمل و نقلی زائرین اربعین با واقعه بی نظیری روبرو هستیم افزود: ظرف ۱۶ روز خیل عظیم زائراین اربعین حداقل بالغ بر۳ و نیم میلیون نفر عازم می‌شوند و قرار است ظرف ۴ الی ۵ روز به ویژه سه روز اوج به کشور بازگردند.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری در ادامه گفت: مدیریت و تمهیدات لازم برای بازگشت آسان زائران اربعین حسینی به کشورمان جزء مواردی است که در دنیا بی نظیر است.

قربانی افزود: اگر ما در دور رفت سفر‌ها را در مقایسه با سال مشابه ایام ماه صفر در نظر بگیریم و معادل سازی کنیم،۲ و ۴ دهم برابر عملکرد ناوگان حمل و نقلی، اتوبوسی و سایر ناوگانی که مشارکت داشته اند بیشتر بوده و این موضوع بیانگر این است که در مقایسه با سال گذشته به خیل عظیم زوار اضافه شده و باید تمهیدات ویژه تری در نظر گرفته شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: تمام ناوگان حمل و نقلی کشور که بالغ بر ۱۱ هزار خودرواهست هم اکنون در کشور فعال اند و حدود هشت هزار مورد آن به صورت مستقیم به مقاصد و به کریدور‌های اصلی مرز‌های چهار گانه اربعین و مابقی به مبدا و مقصد های لازم در کشور در حال سرویس دهی هستند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°