اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت؛ امروز عصر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:48 - سه‌شنبه 17 تير 1399
کد خبر : ۷۳۵۰۸۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری این وزارتخانه تا ساعت ۱۶ امروز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حیدرزاده، گفت: نتایج تکمیل ظرفیت دکترای تخصصی وزارت بهداشت امروز ساعت ۱۶ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی خواهد بود.

وی افزود: تمامی پذیرفته‌شدگان آزمون فوق لازم است جهت ثبت‌ نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: مراجعه و ثبت نام نکردن هر یک از پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.
 
همچنین، اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان صرفاً براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می‌شود.
 
حیدرزاده گفت: کسانی که به هر دلیل در آزمون فوق ثبت‌نام نکنند و یا پس از ثبت‌نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) محروم خواهند شد.
 
این محرومیت شامل پذیرفته‌شدگان با پرداخت شهریه (بین‌الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی‌شود.
 
داوطلبانی که در مرحله قبل پذیرفته شده بودند و در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته، محل دیگری قبول شده‌اند، پذیرش جدید آن‌ها ملاک عمل بوده و پذیرش قبلی آن‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

به گفته وی، داوطلبانی که در مرحله قبل پذیرش شده بودند و در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده، ولی پذیرفته نشده‌اند، قبولی اولیه آن‌ها از بین نرفته و به قوت خود پا برجاست.
 
هیچ‌گونه تکمیل ظرفیتی پس از این اعلام نتیجه برای دکترای تخصصی وزارت بهداشت انجام نخواهد شد و هرگونه اعتراضی به نتایج صرفا از طریق ایمیل پذیرفته می‌شود؛ بنابراین داوطلبان از مراجعه حضوری خودداری کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °