بزرگترین کارخانه فولاد و قطعه سازی آمل در آستانه تعطیلی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:40 - يکشنبه 30 شهريور 1399
کد خبر : ۷۳۷۶۲۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
رئیس سازمان صمت استان مازندران: پرداخت نشدن طلب 37 میلیارد تومانی و نقد نشدن 20 میلیارد تومان چک های ایران خودرو کارخانه فولادین ذوب آمل را دچار مشکل نقدینگی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

قواملو رئیس سازمان صمت استان مازندران در ارتباط تلفنی با شبکه خبر گفت: این کارخانه یکی از بزرگترین قطعه سازها و شرکت ریخته گری استان مازندران و در سطح کشور است که 1600 کارگر در این کارخانه مشغول فعالیت هستند. او افزود: این کارخانه در شرف تعطیلی نست بلکه درگیر مشکلاتی است.

قواملو در ادامه گفت: با توجه به اینکه 90 در صد تولیدات این شرکت به شرکت های خودروسازی از جمله ایران خودرو تحویل می شود، با توجه به مشکلات خودروسازان و کاهش تولیدات ، این شرکت نیز با مشکل مواجه شده که 37 میلیارد تومان از ایران خودرو طلب دارد و حدود 20 میلیارد تومان چک از ایران خودرو دارد که نتوانسته است در بازار از چک های ایران خودرو استفاده کند که دچار کمبود نقدینگی و مشکل در پرداخت حقوق کارگران شده است. 

او افزود: هفته گذشته جلسه کارگروه تسهیل با حضور استاندار و دستگاه های مرتبط استانی تشکیل شد و مشکلاتی همچون بیمه، تامین اجتماعی، مالیات و بانک ها مطرح شد و برای پرداخت  مطالبات آنها 6 ماه فرصت گرفتیم همچنین  برای تامین نقدینگی جلسه ای روز دوشنبه با حضور وزیر صنعت و مدیر عامل ایران خودرو برگزار شد و مدیرعامل ایران خودرو قول دادند که مشکلات مربوط به ایران خودرو را ظرف یک هفته تا 10 روز مرتفع شود.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۲°