سامانه جدید بارشی در راه

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:59 - جمعه 16 خرداد 1399
کد خبر : ۷۳۸۳۲۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
همزمان با ورود سامانه جدید بارشی، دمای هوا در شمال و غرب کشور ۶ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 بارش‌ها به تدریج، بخش‌هایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، غرب، جنوب غرب، مرکز، دامنه‌های مرکزی و شمالی زاگرس و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را فرا می‌گیرد.
 
سامانه جدید بارشی در راه
 
احتمال آب گرفتگی معابر، بالا آمدن آب رودخانه ها، مه آلود شدن جاده‌های کوهستانی، مواج شدن دریای خزر و خطر سرمازدگی محصولات جالیزی وجود دارد.
 

با توجه به عبور متناوب امواج این سامانه از امروز تا پایان هفته، بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد بخش‌هایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر در غرب، جنوب غرب، مرکز، دامنه‌های مرکزی و شمالی زاگرس و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را در برمی‌گیرد.

بر این اساس، در ۳ روز آینده در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در جنوب کرمان و ارتفاعات هرمزگان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اطلاعات هواشناسی، آسمان خسروی امروز یکشنبه ۲۸ مهر، نیمه ابری، همراه با رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و فردا دوشنبه، نیمه ابری، همراه با رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان مهران نیز، قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد شدید با احتمال بارش پراکنده و کمینه و بیشینه دمای ۲۵ و ۳۷ درجه سانتیگراد و دوشنبه نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با رگبار و رعد و برق با کمینه و بیشینه دمای ۲۳ و ۳۶ درجه سانتگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان شلمچه در خرمشهر در ۲ روز آینده کمی ابری، همراه با وزش باد و احتمال بارش پراکنده خواهد بود.
کمینه دما در شلمچه طی دو روز آینده به ترتیب ۲۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد و بیشنیه دما به ترتیب ۳۸ و ۳۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

آسمان ایلام امروز و فردا نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.
کمینه دمای هوا در ایلام طی این دو روز به ترتیب ۱۶ و ۱۵ درجه و بیشینه دمای نیز به‌ترتیب ۲۷ و ۲۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

آسمان اهواز نیز یکشنبه قسمتی ابری به‌تدریج همراه با افزایش ابر با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود و دوشنبه، نیمه ابری گاهی ابری همرا با وزش باد با احتمال بارش پراکنده و حداقل دمای ۱۹ و حداکثر ۳۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

آسمان کرمانشاه امروز نیمه ابری، گاهی ابری همراه با رگبار و رعد و برق با حداقل و حداکثر دمای ۹ و ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
روز دوشنبه نیز آسمان کرمانشاه نیمه ابری، گاهی ابری همراه با رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران امروز یکشنبه نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و گاهی افزایش باد با احتمال بارش پراکنده و حداقل و حداکثر دمای ۱۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد و دوشنبه نیمه ابری همراه با افزایش ابر و گاهی افزایش باد با کمینه و بیشینه دمای ۱۵ و ۲۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان نجف در ۲ روز آینده صاف تا کمی ابری خواهد بود و دما در گرم‌ترین زمان به ۳۵ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

آسمان کاظمین امروز یکشنبه صاف با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و دوشنبه نیمه ابری تا ابری با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان کربلا امروز یکشنبه ۲۸ مهر، صاف تا قسمتی ابری با حداقل و حداکثر دمای ۲۲ و ۳۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.
روز دوشنبه آسمان کربلا صاف گاهی ابری پیش‌بینی می‌شود و کمینه و بیشینه دما به ۲۲ و ۳۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۷°