صف های گاز در زاهدان کوتاهتر شده است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:24 - سه‌شنبه 24 تير 1399
کد خبر : ۷۳۸۴۸۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
معاون اقتصادی سیستان و بلوچستان درباره صف های طولانی گاز در زاهدان و زابل گفت: با پیگیری ها و اتخاذ تمهیداتی اوضاع این شهرها بهتر شده و سعی کردیم صف ها را کوتاهتر کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محبی درباره مشکلات موجود در گازرسانی به شهرهای زاهدان و زابل به خبرنگار ما گفت: این مشکل هرساله با شروع فصل سرما در این شهرها ایجاد می‌شود که هفته پیش به دلیل اوج سرما تشدید شد.
 
 او کمبود سیلندر به دنبال تخصیص نیافتن سهمیه و مشکل حمل و نقل سیلندر‌ها را از دلایل اصلی این معضل عنوان و تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته اوضاع بهتر شده است.

او در واکنش به تسری این مشکل به سایر شهرها گفت: من هم مثل سایر مردم در صف گاز می‌ایستم و به دلیل طولانی بودن صف‌ها گاز مصرفی منزل را بازار آزاد تهیه می‌کنم.

محبی در باره تفاوت قیمت سیلندر‌ها در بازار آزاد و دولتی گفت: عده‌ای از این روش ارتزاق می‌کنند و به دلیل قرارگیری این شهرها در مرز و ارزش بالای گاز در آنها پدیده جدیدی نیست.

او با انتقاد از تعلل برخی مشترکان در پیگیری وصل گاز شهری گفت: با وجود نصب علمک و اتصال انشعاب، متاسفانه برخی با اهمال کاری به دنبال وصل گازشان نرفته اند و به این ترتیب تنها ۲۵ درصد کل شهر گازرسانی شده است.

معاون اقتصادی استاندار درباره تمهیدات اداره متبوعش برای رفع این مشکل گفت: افزایش بیشتر سهمیه را درخواست داده ایم همچنین مشکل حمل سیلندر‌ها را هم با افزایش تعداد واگن‌ها حل کرده ایم.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۵°